Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy ilyen frizura...

Szerintetek egy ilyen frizura jól állna egy 16 éves lánynak? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok rá, hogy az átlagember miképpen vélekedik erről a hajviseletről, tehát, hogy mik az előnyei, hátrányai stb. stb. Meglátásom szerint a mai divat nem idegenkedik az efféle megjelenéstől, ezért is bátorkodom megkérdezni. Továbbá az is érdekelne, hogy ilyen hajat a fodrásznál lehet csináltatni? (Vagy sehol?) Ti mit hallottatok erről?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. júl. 23. 02:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ide fodrász: nyúlj bele a konnektorba!
2011. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát, most nem azért, de ha ilyen hajad lenne, én csakis azért gondolnám, hogy ilyen, mert feltűnési viszketegséged van. ez a haj szánalmas.
2011. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

és undorító.


nem lánynak való.röhej.

2011. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezzel a hajjal nagyszerűen eltudod ijeszteni a normális pasikat! Én azt ajánlom, válassz valami nőiesebb hajviseletet. Szerintem te sokkal normálisabb vagy, mint hogy ilyen hajjal rohangálj.
2011. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nemlátjátok hogy ez kamu kérdés??vagy te csak divatbol csinálodd hogy kitünj a tömegböl. ha igazi punk lennél akkor megse kérdeznéd.nagyon sok punk haverom van és megnem kérdezte volna hogy jol álna e. megsugom neked egy punk nem divat szerint öltözködik. hanem minél kirivobb extrémebb és szinesebb legyen. eltérjen az álagtol és egyedi legyen.haja meg igen tarélyba szokták hordani
2011. júl. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!