Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek, telt arcu lanynak...

Kerek, telt arcu lanynak milyen frizura all jol?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kerek pufi arcom van ahhoz képest hogy elég vékony vagyok. Nekem most azt ajánlották hogy fejtetőn, a homlok kezdeténél válasszak ki egy tincset és tupírozzam a tövét majd fésüljem hátra. Aztán lazán fésüljem hátra oldalt a hajam és csináljak copfot.
2009. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Hosszú,egyenes haj mert az véknyít az arcodon!No fru-fru :)
2009. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A rövid és a bubi sem...
2009. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Hát hülyeség.. Nekem is kerek az arcom. Ne legyen feltűnő színe a hajadnak, szóval pink meg ilyenek, mert a fejedre vonzza a hangsúlyt. Oldal frufru muszáj! De csak az! Rövid/félhosszú hajnál oldalt legyen az elválasztás, de ha nincs frufrud és hosszú a hajad akkor középen!

Én állt. a hajtövem fel szoktam tupírozni, az megnyújtja a fejet.. Vagy tupírozd hátra a frufrud és úgy fogd össze lófarokba hátul. Göndör semmiféle képpen ne legyen, csak egyenes! Igazából a félhosszú áll jól. Ja és hülyeség, h nem áll jól a bubi..

[link]

Szegény Haiden Panettierenek is tiszta kerek az arca.. De tádáám milyen jól áll neki a rövid haj! :)

2009. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Abszolút nem kerek az arca. Ha neked ez kerek, akkor nem tudom ez milyen? [link]


És tááádááám szarul áll neki a rövid haj, csak nagyobbnak látszik a feje.

2009. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Kellynek disznó feje van. Ez már mutánsan golyó alakú! De Talán ha szentelnél egy kis időt meglátnád, hogy Haydennek is kerek az arcformája! De te szűk látókörű csak a lufi formájú fejre vagy képes azt mondani, h kerek..

Akkor elmondanád, h neki milyen a feje? Hát nem szív alakú, mivel nem látom a homlok és a hajtő találkozásánál az ívet. Oo Talán hosszúkás, nem nincs ló feje, hmm talán ovális, hát kib.szottul nem. Vagy talán kutya feje van mint Parisnak és Tilla Tequilának??! Hát nem.

Kedves előttem és utánam válaszoló neked mi a véleményed erről?

2009. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Szemből ovális feje van. A kerek az Kelly-é. Hiába írsz ilyen felháborodott választ :D Vigyázz nehogy kidurranjon a lufi fejed :)))
2009. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na és Selena Gomez? Jó neki sincs teljesen kerek arca neki az álla miatt nem annyira kerek vagy nem tudom.

[link]


[link]

Így nekem egy kicsit kínais.

[link]

És itt van az amit az első mondott.

2009. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintem kerek.

2009. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vehetjük úgy is hogy Hayden Panettiere-nek kerek az arca de nem "pufi."
2009. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!