Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel viszitek fel az alapozot...

Mivel viszitek fel az alapozot az arcotokra?

Figyelt kérdés
Legyszi adjatok tippet hogy lesz a legtokeletesebb.
2009. ápr. 18. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én simán kézzel, nekem eddig ez vált be a legjobban! A lényeg az, hogy orrodtól kifelé kendd, és ne felejtsd el a nyakat, dekoltázst sem, ha nagyon elüt a bőröd színétől! Jó még az alapozószivacs is, de nekem kézzel egyszerűbb!
2009. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Csatlakozom az elottem szolohoz!! annyival kiegeszitenem,h nemreg lattam 1sminkestol,hogy az alapozo megfelelo szinet ne a kezfejunkon probaljuk ki,hanem a nyakon,mert a kezbor szinu jobban elut!! :)
2009. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok, és igazat kell adjak a másik válaszolónak! Ne a kézfejeden próbáld ki!
2009. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az állon kell kipróbálni, vagyis az állad oldalsó részén. De én a kézfejemen szoktam, mert úgy is tudom, hogy milyen lesz az arcomra kenve és nem akarok a boltban szenvedni így is annyira rám vannak cuppanva a biztonsági őrök mindig...


Ja a kérdés :D Nos, én simán kézzel fel az alapozót. Szivacsot egyszer vettem 2 db van benne de még nem bontottam fel. Sok benne marad a szivacsban úgy tudom és valahogy nem tartom higiénikusnak de ez csak az én hülyeségem. Állítólag nedves szivaccsal kell felvinni vagy ecsettel. Azért azt megnézném, ahogy valaki ecsettel viszi fel. Bár egy sminkes csajtól hallottam, hogy ecsetelés után is rá kell segíteni kézzel, különben látszódni fog az ecset nyoma.


Szerintem ha jó az alapozó és megfelelően csinálod akkor simán fel lehet vinni kézzel, és tökéletesen megfelel.

2009. ápr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, h hívják, de én azzal a kicsi szivaccsal szoktam. meg néha kézzel.
2009. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivaccsal, illetve lehet kapni a Dougless-ben nagy alapozo ecsetet. Nem olcso de nagyon jo!!!
2009. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kézzel.
2009. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!