Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kenitek az arcotokra...

Hogyan kenitek az arcotokra az alapozót úgy, hogy ne legyen nagyon maszk hatása és olyan se, mintha hámlana az arcotok? Vízzel nedvesített szivaccsal vagy esetleg mással?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelés menete:


1. Tisztítás: radírozzuk le arcunkat, főleg akkor, ha bőrünk hámlik. Alkalmazhatunk utána vérbőségfokozót az üdeség kedvéért, de figyeljünk rá, hogy ezt csak alkalmanként használjuk! Sminkalapként egy hidratáló napali krémmel kenjük bőrünket, ezt a műveletet sose hagyjuk ki! A maradék krémet vagy leitatjuk egy kozmetikai kendővel / tiszta papírzsebkendővel vagy várunk 2-3 percet, míg a kréme teljesen beszívódik

Így nem tűnik majd úgy,hogy hámlik az arcod.Én szivacsot vagy alapozó ecsetet használok. Szépen fel lehet vele vinni és eloszlatni az alapozót. Fontos, hogy a bőrszíneddel megegyező alapozót válassz. Az eltérő szín miatt lesz maszk hatása.


[link]

2010. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem van egy kis kör alakú lapos sminkszivacsom, és azzal szoktam szépen egyenletesen elkenni. De van amikor csak simán kézzel dolgozom el az arcomon.

2010. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2010. márc. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!