Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne legyen zsíros az orrom?

Figyelt kérdés
Minden nap kétszer arcot mosok baba szappannal,főleg az orromat. De 3 óra sem kell hozzá és megint olyan mintha zsíros vagy olajos lenne.
2011. aug. 28. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
az izzadás miatt, nem? Legalábbis nekem az orromat szokta kiütni :/ Púderezd be, attól jó száraz lesz és nem lesz esélye zsírosodni..
2011. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar otthonra annyi púdert pazarolni (mint én), akkor vékonyan hintőporral is "bepúderezheted". Igaz, hogy kicsit fehérebb leszel tőle, de olcsóbb.
2011. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itasd fel papírzsepivel, aztán púder, ahogy az előző emberke is írta. Olvastam, hogyha a dezodorod ilyen zselés vagy milyen, és az ujjaddal végigsimítasz rajta, majd az orrodon is, akkor az is hat valamennyire (izzadás ellen) de hozzátették, hogy ezzel vigyázni kell, és csak ritkán szabad használni, mert eltömítheti a pórusokat. Amúgy a mattítókrém se rossz megoldás.
2011. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akarsz*
2011. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Biztos kipróbálom a tanácsaitokat!:)
2011. aug. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!