Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok és barna hajam...

14 éves vagyok és barna hajam van és nagyon hamar megnő, és zsíros is, mit tehetnék hogy ne nőjön meg olyan hamar?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
vágd le
2010. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja meg moss hajat
2010. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem az ellen nem tehetsz semmit nő ahogy nő.. ha meg zsiros moss hajat 2-3naponta tök mindegy milyen samponokat használsz ugyis zsiros lesz:S
2010. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2010. ápr. 16. 15:02
 5/10 anonim válasza:
én is 1-2 naponta mosok hajat mert extrémül zsíros hajam van, és nagyon gyorsan nő is. nincs ebben semmi tragédia. az a megoldás h gyakran mosod, tényleg gyakorlatilag teljesen mindegy h mivel, nem igazán használ semmi rá, és gyakran vágatod, ennyi. csak ne hagyd h lógjon zsírosan mert annál csúnyább látvány nincs is mikor 1 nőnek lóg a zsíros haja....
2010. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bocsi h nem tudok válaszolni, de kérdeznék valamit.

akinek zsírosodik a haja annak gyorsabban is nő? vagy a faggyúmirigyek elzárják a hajhagymák útját?

2010. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az ellen nem tehetsz semmit hogy gyorsan nő. nekem is ez a problémám. gyakrabban járj fodrászhoz.:)

minél többször mosod meg egy héten a hajad hamarabb zsírosodik. 1 héten 2ször mosd meg a hajad _:)

2010. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en hetente 2 szer mosok hajt es [link] ijjennel szoval head & sholders menthollal es nekem bevalt :)
2010. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék,ha gyorsan nőne a hajam:O:D
2010. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
inkább örülj annak hogy gyorsan nő a hajad, mások meg szívesen cserélnének veled hidd el!Ne kívánd hogy csigaütemben nőjön :D
2010. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!