Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran vasalod a...

Milyen gyakran vasalod a hajad? Használsz közben valamit? Mennyit romlott a hajad minősége?

Figyelt kérdés
osszál meg mindent vele kapcsban:)
2009. ápr. 17. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én hétvégente mindíg, amúgy sokszor hétköznap is. elég göndör a hajam szóval egy időben használtam direkt kiegyenesítő sampont, de mostmár töredezett hajra valót használok, meg vettem ugyanehhez a samponfajtához való sprét is mert nekem széttörte a hajamat a vasaló:S de nagyon durván. mondjuk én mindig 220 fokon vasalom mert elég erős szálú. amugy mikor hajat mosok szoktam rákenni mikor még vizes ilyen hajegyenesítő krémet és akkor úgy megszárítom a hajamt aztán vasalom. kb ennyi szerintem egy nagyon jo dolog de nagyon kell vigyázni hogy ne vigye az ember tulzásba mert akkor szétroncsolja a hajat. nekem remington van az elég jo
2009. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem belissima hajvasalóm van, és elég jó. naponta egyszer legalább vasalom a hajam és annyira nem lett töredezett.
2009. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En atlagosan havonta 1-szer vasalok, amikor turelmem van hozza, es kedvem az egyenes hajra. Nem hasznalok kozben semmit, nem romlott a hajam minosege (legalabbis eddig nem latszik).
2009. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Régebben mindennap vasaltam a hajam, pár hónapig nem vettem észre semmi változást, viszont egy idő után elkezdett töredezni a vége. Mostmár próbálom csak hajmosás után kivasalni (4 naponta), de az se ritka, ha reggel kivasalom még a frufrumat.

De sajnos nem tudok lemondani a hajvasalásról, nem birom elviselni, ha idiótán hullámosodik.

2009. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogy amióta rendszeresen vasalom, fokozottan törik a hajam vége, kenhetek rá akármit. és még csak nem is vasalom túl sokat, heti átlag 1x, max 2x. de mivel az egyik előttem szólóhoz hasonlóan nekem is lehetetlenül áll vasalás nélkül, így muszáj vasalni, ha azt akarom, hogy kinézzen valahogy. alapból göndör hajam van, mosás után mindig szép csigás ha magától szárad, de másnapra összeesik, csapzott lesz. így marad a vasalás, mint szükséges rossz. nekem is Reminton vasalóm van.

akinek szép tartós göndör haja van, annak azt javaslom, semmiképp ne tegye tönkre rendszeres vasalással!!

2009. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetente max. kétszer egyenesítem ki a hajam, GAMA hajvasalóval. Ennél többször nem érdemes, mert szétroncsolja a hajadat (pláne minden nap... idő kérdése, és sprőd seprű lesz az egész). Hajvasalás előtt befújom a haj teljes hosszát GAMA hővédő spray-vel, a hajtöveket kihagyva. A hajam egyáltalán nem romlott, szép fényes, egészséges. Persze a töredezés ígyis-úgyis bekövetkezik (vitaminhiány, egyebek), de ez a típusú hajvasaló nem ront, hanem inkább javít rajta, természetesen ésszerű használat mellett.
2009. ápr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és miért nem érhet a hajvédő a tövéhez?
2009. ápr. 18. 09:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor nagyon gyorsan bezsírosodik a hajad.
2009. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A hajtőre soha semmilyen töredezésgátló, vagy hővédő sprayt nem lehet fújni, mert utána gyorsan be fog zsírosodni a ránehezedő tápanyagok miatt.
2009. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az információkat:)
2009. ápr. 18. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!