Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez menyire igaz?...

Szerintetek ez menyire igaz? 2 éve küzdök ekcémával (arcon) ezt még nem próbáltam. Szerintetek segíthet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 25. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tesóm is ekcémás de ő még pici 5éves:S hajlataiban ill. egész karján teli van ilyen pattanásos szerűségekkel ami enyhített rajta az az elokomos krém ill. a patikában lehet kapni vmi francia márkájú tusfürdőt és testápolót ami kb összesen 2ezer forint (hozzáteszem nem sok)nagyon sok mindent kipróbált rengeteget költött anyukám rá :( ha hazajön anyukám akkor megkérdezem mi volt a neve a testápolónak meg a tusfürdőnek amit használt és tényleg eltüntette neki ha érdekel akkor este fele megírom neked :)
2011. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom h mennyire hatásos arcra mert neki nem az arcán van hanem a testén :S kérdezd meg a patikust előtte:)
2011. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kipróbálnám. Nekem is ekcémás volt a bőröm (már kinőttem szerencsére). Nem veszítesz vele semmit. 1000 Ft-t kitudsz adni érte, gondolom már sokkal többet költöttél ilyen termékekre az évek során
2011. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Mannaszappanok elég jó minőségűek, szóval szerintem próbáld ki. Már csak azért is megéri, mert természetes anyagokból áll. Én mondjuk azt mondom, hogy csodát ne várj, de hátha segít.
2011. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Annak a francia cuccnak Lipicar a neve, van belőle testápoló, és tusfürdő is. Kislányom bőrére használjuk, szerintem jó.
2011. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. 9-10 éves koromig használtam azt a "francia cuccot", fürdéshez és testápoláshoz is volt külön krém. Aztán áttértem a Palmolive tusfürdőre-érzékeny bőrűeknek. Ma már mindenféle terméket használhatok, nem irritál semmi :)
2011. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!