Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne kócolód...

Mit csináljak, hogy ne kócolódjon a hajam éjszaka? Próbáltam már lazán hajgumiba fogni, de az nem töri?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van, és ha este megmosom és vizes hajjal lefekszem (hajszárítóval közelébe sem lehet menni, mert abból nem sül ki semmi szép és elfogadható), másnap jól áll, de a következő nap már kezd "szöszös" lenni, úgy néz ki, mintha egy hete nem fésültem volnam meg. A harmadik napról meg már ne is beszéljünk.
2011. júl. 27. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
figyu nekem hosszú hajam van és én mindig meg szoktam fésülni alvás előtt és lazán be gumizom de ez csak egy picit segít mivel mindenki forgolodik este és bármit csinálsz ígyis úgyi be fog kócólódni a hajad.
2011. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a baj, hogy én nem nagyon szoktam fésülni a hajamat. A tetejét, ahol nem göndör, ott igen, de képzeld el a fésűt és a pici, göndör csigákat...nagyon rossz a végeredmény :D

Azért köszönöm szépen! :)

2011. júl. 27. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:

szívesen.

Én is szertnék göndör hajat de mostanábban azt hallom ,hogy nagyon nehéz vele most csak hullámos a hajam és szőkés-barna de tényleg nehéz lehet fésülni.De azt is csinálhatod ,hogy meg mosod a hajad és utána ki fésülőd és akkor lehet ,hogy estére kicsit ki simul.

2011. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, hajmosás után mindig kifésülöm és akkor szépen, rendezetten áll, nem össze-vissza. De ha éjszaka lazán befogom hajgumiba, akkor nem alszom annyira el és nem lesz olyan kócos.

Tényleg nehéz vele, és én egy ideig sohan nem értettem, miért szeretnének mások göndör hajat. De mostanra már megszerettem :)

2011. júl. 27. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egész nyugodtan begumizhatod éjjelre. Én pl lazán copfba szoktam fonni alváshoz, ha göndören hagyom.

(ált. ki szoktam szárítani belőle a hullámokat, pont emiatt amit írsz, én sem tudom megfésülni már szárazon úgy, hogy normálisan mutasson, és a második-harmadik napon már nagyon csúnya), ez is sokat segít.

2011. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Használj ilyen hajgumit és lazán gumizd be, az nem árt neki.

2011. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden reggel picit átvizezem, átfésülöm és alacsony fokozaton tárcsával megszárítom. Kb 10 percet vesz el a reggelemből. Lehet picit macerásnak tűnik, de így mindig normálisan áll.
2011. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!