Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a nagy helyzet, nem tudom...

Az a nagy helyzet, nem tudom mit használjak, hogy ne legyen pattanásos a bőröm. Persze ezeket az arctisztító izéket már próbáltam, és semmi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit használjak??
2011. júl. 6. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Először menj el bőrgyógyászhoz, ha nagyon durva.

Igazából egyet értek veled. Mikor nem használtam hülye bolti arctisztítókat akkor alig volt rajtam, miután elkezdtem használni akkor meg egyre több és több jött ki. pedig nem egyet használtam eddig..

VAn akinek használ, de a mi esetünkben nem. Vagy rossz minőségű, és tele van mesterséges anyagokkal.

Inkább menj el egy kozmetikushoz csinálj arctisztítást nála, és kérdezd meg tőle, hogy hogy lenne érdemes helyrehozni. És inkább otthoni módszereket ajánlok, mintsem bolti katyvaszokat.

2011. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a bőrgyógyászt javaslom. 2 éve elmentem, ránézett az arcomra és felírt 2 krémet. Nem volt durva a helyzet nálam, de nagyon sokat segítettek a krémet. Egy arclemosó kenőcsöt és egy éjszakait kaptam, már egy hét múlva jelentősen javult a bőröm. A krém még a régi hegeket is halványította. Sajnos ezeket csak receptre lehet kapni, de megéri elmenni. Tényleg nem vészes, általában ránéz és ír fel valamit.
2011. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem benzoyl peroxide-os lemosó és krém segített sokat, de ha nem tizenéves vagy már érdemes vele orvoshoz is menni, mert lehet, hogy hormonzavarod van.
2011. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és eléggé zavar, ami szerintem normális.Amint fent említettem, nekem ezek a tonikok, meg egyéb bolti izé-bizék nem jönnek be. Kozmetikus??? nem tudom.. a helyiről nem vagyok meggyőződve, de azért megpróbálom.. minden kommentekőnek köszönöm!! ♥
2011. júl. 6. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!