Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik nem hajszárítóznak?

Lányok akik nem hajszárítóznak?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi idő alatt szárad meg a hajatok? Azért kérdezem, mert most le lett vágva a hajam vége. Tehát most nincs eltöredezve és szeretném megőrizni ilyennek. Most még oké, csak télen hajnalra hidegebb van a lakásban és félek, hogy megfázik a fejbőröm.


17/L


2011. aug. 24. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagoyn hosszú, nagyon dús hullámos hajam van és van hogy 3-4 óra alatt szárad meg, de ilyen melegben 2 óra alatt teljesen. ha neked rövidebb esetleg vékonysázlú hajad van télen is megszárad max másfél óra alatt :)
2011. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Váll alatt ér egy kicsit és vékony szálú, úgy, hogy megnyugodtam. Köszönöm. Egyébként most növesztem. Nagyon szeretnék derékig érő hajat. :):)
2011. aug. 24. 20:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem nagyon dús, vastag szálú hajam van, de szárítás nélkül igen lassan szárad meg. Bár szerintem télen nem a legjobb megoldás...

Egy tuti tipp, én ezt alkalmazom és a hajam nem roncsolódik, élettel teli.

Miután megmosod, kend be hajvégápoló zselével és hagyd egy kicsit hatni a hajadon, utána kezd el szárítani. Ne a legmelegebb fokozaton (némely hajszárítón hőmérsékletet is lehet változtatni, mint a bekapcsolás erősségét pl: 1,2,3) És szárítsd meg félig-meddig. Úgy, hogy a fejbőröd száraz legyen (ez a legfontosabb), és a többi rész is körülbelül, de a hajvégek maradhatnak kicsit vizesek is, és a többit hagyd a levegőre. :) Nekem így nem roncsolódott a hajam. :)

2011. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2011. aug. 24. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem dús a hajam, se hosszú (vállig érő) de naon sok idő alatt szárad meg. És ha megszárad akkor meg be is göndörödik sajnos =/
2011. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Basszus tényleg. Ha kifésülöm és úgy szárítom meg nem göndörödik be, de így lehet be fog és akkor vasalni is kell és lehet, hogy rosszabbat teszek. Na legközelebb kipróbálom és meglátjuk.
2011. aug. 24. 21:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez hajtipustol fugg. Nekem nagyon-nagyon lassan szarad meg a hajam, lakasban siman kell neki 2 ora is.

Pedig vekonyszalu hajam van, de eleg sok.

2011. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő, dús hajam van és kb két óra alatt szárad meg. Már 5. éve nem használok hajszárítót és eddig sosem fázott meg a fejbőröm.


19/L

2011. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
*.* De irigyellek. Köszönöm a választ.
2011. aug. 24. 21:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nekem hátközépig érő,viszonylag dús és vastagszálú a hajam. Én nekem kb 1óra nyáron:D persze közben mikor már száradt valamennyit,átfésülgetem, úgy könnyebben szárad. De ha messzebről szárítod (esetleg van rajta Cool (hideg)fokozat,akkor az jó ötlet! )
2011. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!