Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves vagyok és nyárra...

12 éves vagyok és nyárra befestem a szőke egyenes hajam feketére, lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kedves utolso! nem tok mindegy attol meg neki is haja van es ugyanugy hullhat!
2009. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 16. 09:54
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

kedves utolsó!:D

Arra írtam h írtad h kevés nőnek áll jol, meg h nem biztos h jó lesz ha levágja(pasiknál ez nem nagy katasztrófa..).

2009. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én 17 voltam mikor a szőke hajam feketére festettem, én nagyon szerettem és nekem jól is állt. Ellenben nem egy kislányt látok sétálni az utcán fekete hajjal és hófehér bőrrel, nem mindenkinek áll jól a fekete. Ha mindenképp be szeretnéd festetni én nem foglak lebeszélni, de szerintem ne feketére, hanem pl. a loreál-nak van sötétbarna hajfestéke(400-as vagy 404-es nem tudom már)az jó. Feketének hat de könnyebben lejön mint a fekete hajfesték. De mielőtt megteszed gondolt átt jól!
2009. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
thx
2009. ápr. 17. 20:15
 16/16 anonim válasza:
71%

te döntésed .. én is befestettem 12 évesen a hajamat szőkéről feketére vmi fossal.. xD aztán szürke lett belőle..az osztálytársaim cukkoltak xD majd még szőke tincseket szívattam bele..ettől még gázabb lett az egész.ráadásul foltos lett. és folyton bekell festeni a hajat 1-2 hónap útán ,mert ugyebár nő le a haj.(én hülye voltam és meggondolatlan) örök körforgás..viszont ma már megvagyok elégedve a hajammal és színével..lila :]

jól gondold meg.mert aztán nagyon nehéz lesz visszakapni az eredeti hajszínedet!

2009. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!