Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves vagyok és nyárra...

12 éves vagyok és nyárra befestem a szőke egyenes hajam feketére, lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked engedik a szüleid?:O:D De jo már neked, én 16vok de nem hagyják xD Jo ha akarnám befesthetném..de nem akarok nekik csalódást okozni. Am én is szőke vagyok, és még régen feketére akartam. De rájöttem hogy nekem nem állna jol, ha javasolhatom nézd meg ezt a képszerkesztőt, itt megnézheted neked hogy állna: www.taaz.com

Am bnőm feketére festette, de megbánta, mert azt nehezebb átfesteni, és most megkell várnia hogy lenőjön.

2009. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
sztem ne tedd! nagyon meg fogod bánni! a fiúknak úgyis a szőkék jobban bejönnek, meg amúgyis fiatal vagy még ehhez szerintem.
2009. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

hmm... nem javaslom sot !!!!

ne fessd be..

12 evesen nem kell meg fessd a hajad.. ha emg igen akkor par szoke tincs vagy barna vagy voros.. de annyi!!

ha sozke a hajad nem szabad feketere festeni mert nagyon szetb*szod a hajad!!

Majd eleg idod lessz meg festeni..

nekem sotet sozke a hajam es en is feketere festettem de ugy hogy nekem eros a hajam nagyo nes castagszalu.. nekem semmi baja nem lett..( es en 17 leszek.. nem 12)

Nem akarok rosszat mondani de inkabb meg varj vele..hogy jol allna e nem tudom .. nekem midnenki modnta hogy milyen jol allt fessem be megint feketere meg midnen.. de inkabb szokitem meg :P

Hidd el ha te is raknal pl par szoke ticnset tudnad varialni siznezokkel.. 12 eves koromban en is azt cisnaltam.. egyszer rozsaszines ticnseim lettek masszor lila..


Amugy sajat dontesed.. azt csinalsz amit akakrsz.. de azert ennyi idosen nem kene tonkre tedd a hajad :(


puszz`

2009. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lesz túl radikális a változás főleg ha nyáron lesz és az iskolában a tanárok nem fognak szólni?

Hát a hajadnak annyi baja lesz hogy szálkásabb lesz hamarabb töredezhet és fénytelen is lehet.

2009. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Töredezni fog, és nem tudsz majd megszabadulni a feketétől egy könnyen, csak ha lenő vagy levágatod. Nekem évekbe telt hogy feketéből újra szőkét csináljak, nagyon megbántam, nem állt jól. Szerintem inkább melíroztasd, azzal jobban jársz, szőkébe bármilyen színes tincseket is tehetsz, nagyon jól néz ki.
2009. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
fiú vagyok!
2009. ápr. 15. 20:01
 7/16 A kérdező kommentje:
20 centis a hajam és nem nagyon szoktak beszólni a tanárok, de nyárra lenő a fekete
2009. ápr. 15. 20:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

első vok, asszittem csaj vagy xD bocsesz, odaírhattad volna:D

ha pasi vagy akkor éppen megteheted, hisz ha nem tetszik akkro annyi h lenyisszantod és már nő is a szőke.

2009. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nagyon megfogod banni. a fekete festektol nagyon sok nonek hull ahaja, nekem felere fogyott el, nem szabadulsz meg tole csak ha levagod, es nem biztos, hogy jol fog allni, keves nonek all jol a fekete, nagyon kevesnek.
2009. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
kedves utlosó! a kérdező nem nő, hanem pasi:D
2009. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!