Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszakára fújsz magadra...

Éjszakára fújsz magadra dezodort, vagy parfümöt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Soha. Ilyen hülyeséget ki se tudok találni...
2011. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Húúú...mennyi válasz! Köszi.

Fürdés után,és lefekvés előtt. Nem rólam van szó. Anyósom minden este annyi dezodort fúj magára,hogy tele van a szaggal az egész lakás. És még a pizsamáját is befújja. Zavar mert kisgyerek van a lakásban. Nappal is ha megy valamerre,mindig telefújja magát. Ha kezet mos,ha pisil,ha fésülködik stb! Én csak golyós deoból teszek egy picit este.

2011. aug. 19. 21:08
 23/28 anonim ***** válasza:

Anyósod tisztaságmániája mögött valami egyéb probléma lehet. Valószínűleg azt hiszi, vagy esteleg van alapja is annak, hogy büdösen (klímax?) izzad és ez nagyon zavarja.


A gyerek közelében azonban ne fújkálja magát, ezt jó volna, ha meg tudnád vele beszélni.

2011. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én fürdés után (szóval alvás előtt :D) szoktam fújni magamra testspray-t, cseresznye illatút :) Imádom a parfümöket meg az illatos dolgokat. Ha együtt alszunk a párommal, ő is szereti. És az illata kevesebb mint fél órán belül elpárolog, és még hűsít is mikor magamra fújok, szerintem semmi egészségtelen nincs benne!
2011. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Uramatyám!! Emberek, van olyan, aki koszosan szokott belefeküdni a tiszta ágyba??? nem is gondolnám... Egyébként ha éjszaka büdösek vagytok, reggel is tusoljatok le... ennyi az egész..

Ja, és nem, csak nagyon ritkán fújom magam, nem vagy izzadós típus... szerencsére :)

2011. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha tudnátok mennyi káros anyaggal vannak teli ezek a parfümök, deok, spray-k, nem hinném hogy fujkálnátok magatokat még este is. Alvás közben az ember nem büdösödik! Max izzad, de nem büdösödik, hacsak nem tömi magát az ember fia/lánya minden nap hússal meg egyéb fűszerekkel, meg egyéb ilyesfajta egészségtelen vackokkal, amit csak néha néha lehetne megengedni magunknak, de mi mindennap zabáljuk:)
2011. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Jah, és leszögezem, a hús nem egészségtelen, de az ember főképp a rengeteg húsfogyasztás miatt büdííííí
2011. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én úgí tudom, hogy akkor hat legjobban a dezodor, ha este használjuk, mert reggelre beszívódik és hatásos lesz.
2011. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!