Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszakára fújsz magadra...

Éjszakára fújsz magadra dezodort, vagy parfümöt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

csak ha nagyon meleg van,még nyitott ablakkal is

de persze akkorse fújok magamra egy fél dobozt,csak pont annyit hogy azért ne legyen reggelre olyan szagom mint akiben megdöglött valami ...

13l

2011. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Csak akkor használok dezodort, ha nagyon nagy a hőség és másnap reggel megyek valahova.


De lehetőség szerint hanyagolom, főleg, hogy alumínium van a dezodorokban, ami hosszú távon elég káros...

2011. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ha zuhanyzás/fürdés után rögtön jön az alvás, akkor igen a válasz a kérdésre, de nem az alvás miatt, hanem mert zuhany után mindíg dezodorálok. Ez ilyen beidegződés. Egyébként direktbe lefekvés előtt nem szoktam sem deozni, sem parfümözni. Parfümöt eleve csak akkor fújok magamra (dezodorral ellentétben), ha elmegyek otthonról.


20/L

2011. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sőt sminkelek és ki is öltözök, ki tudja ki ugrik be az ablakon?
2011. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem, mondjuk én nem is szoktam erősen izzadni, meg nincs is senki, aki alvás közben szaglásszon. :D
2011. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem. Minek? Este tusolok, időnként bekenem magam testápolóval, néha az arcomat éjszaki krémmel (nyárom még azt sem), a kezemet-talpamat krémmel, húzok rájuk spec. cérnakesztyűt és -tutyit és ennyi. :)
2011. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
dezodort ha lefekvés előtt tusolok és eszembe jut. HA reggel tusolok akkor este nincs dezodor...
2011. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én dezodort mindig teszek. Nem vagyok egy büdös tipus, de azért mégis.. azt hittem mindenki szokott magára tenni..:D
2011. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igen!!! Dezodort és parfümöt is használok közvetlenül fürdés után!!! Nem bírnék úgy lefeküdni aludni, hogy nem dezodorálok előtte! Ez van!
2011. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Igen!!! Közvetlenül fürdés hejett!
2011. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!