Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából szőkét hogyan?

Barnából szőkét hogyan?

Figyelt kérdés
Most gesztenye barna hajam van, még sose volt festve, és sötét szőkét szeretnék. Meg lehet csinálni leszívatás nélkül? Nagyon roncsolja a hajat a szőke? Mik a hátrányai, aki használja?Tapasztalatok?
2011. aug. 15. 13:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
ja,oké :)
2011. aug. 17. 09:36
 12/26 A kérdező kommentje:
na, lebeszéltem a fodrásszal, tartós hajszínezővel csinálja, csak az a baj h elég drága,mert MATRIX-ot használ 3000 Ft, de lehet,hogy melír lesz,még meggondolhatom, ha addig is tud valaki ösztönző érvet írni :))
2011. aug. 18. 21:46
 13/26 anonim ***** válasza:

Szia, nekem sötétbarna hajam volt, de úgy döntöttem, hogy arany szőkét szeretnék. Meg is valósítottam, semmi baja sincs a hajamnak, pedig már több mint féléve szőke vagyok, igaz ápolom, ahogy csak tudom. Próbáld ki az imperity colors hajfestéket(csak fodrász kellékesben kapható.)Régebben nagyon tört a hajam, most már egyáltalán nem. Nem állítom, hogy a hajfestéktől, mert az hülyeség lenne:D ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem rontott a helyzeten:) Ja és nagyon olcsó!!(Nem mellékes szempont:) )

"IMPERITY COLORS PROFESSIONÁLIS ÁPOLÓ KRÉMHAJFESTÉK ZÖLDTEA KIVONATTAL, BÚZA ÉS

MANDULA PROTEINNEL, VALAMINT B5 PROVITAMINNAL.

HATÉKONY REGENERÁLÁS ÉS MAXIMÁLIS VÉDELEM, MELY ELŐSEGÍTI A FESTÉK KEDVEZŐBB

BEHATOLÁSÁT. MÉLY HOSSZANTARTÓ HIDRATÁLÁS KIEGYENSÚLYOZOTT

FORMULA:HOSSZANTARTÓ HAJSZIN ÉS AZ ŐSZ HAJSZÁLAK 100% FEDÉSE AKTÍV

HATÓANYAGOK: ZÖLDTEA, BÚZAPROTEIN, ÉDESMANDULA PROTEIN, D-PHANTENOL (B5) "

2011. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
0%
mosd le a szrt a hajadról!
2011. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
köszi utolsó előtti :) most befestetem matrix-al mert olyanja van a fodrászomnak, és utána,ha nem bírom már pénzzel,akkor kipróbálom azt :))
2011. aug. 19. 08:59
 16/26 anonim ***** válasza:

Csak hogy hallhass egy ellenvéleményt is.

Szerintem ne festesd be egyáltalán. Egyrészt mert árt a hajadnak, másrészt feltételezem még nem őszülsz így felesleges, a gesztenye barna nagyon szép szín, és nem utolsó sorban a hajfesték káros az egészségre nem csak a hajra!

2011. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
utolsó! azért csinálom színezővel,hogy ne ártson a hajamnak,meg most már mindegy, bejelentkeztem,elmegyek...
2011. aug. 19. 11:27
 18/26 anonim ***** válasza:

Tartós hajszínező is árt, csak kevéssé.

Meg azzal nem fog tudni akkorát világosítani a fodrász, hogy azzal elégedett lehess.

Ráadásul kb 25 mosással eltűnik, ami azt jelenti, hogy minden mosás után kopni fog és egyre kopottabb lesz a hajad.

2011. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
de befestetem! ez nem 100 Ft-os szinező,hogy 1 mosás után kijön kb. megpróbálom,ha nem jó, akkor nem festetem többet,meg amúgy is ápolnám
2011. aug. 19. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!