Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából szőkét hogyan?

Barnából szőkét hogyan?

Figyelt kérdés
Most gesztenye barna hajam van, még sose volt festve, és sötét szőkét szeretnék. Meg lehet csinálni leszívatás nélkül? Nagyon roncsolja a hajat a szőke? Mik a hátrányai, aki használja?Tapasztalatok?
2011. aug. 15. 13:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet megoldani leszivatás nélkül, de ha sötétszőkét szeretnél az nem roncsolja annyira, ha jó fodrász csinálja pl akkor teljesen egészséges is lehet.

Ha nem volt még festve akkor lehet előbb a melírt kellene kipróbálod hogy először csak pár tincset világosítasz és ha tetszik akkor az egészet be lehet. ha meg nem tetszik akkor a melírt könnyebb lenöveszteni

2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
*legalábbis én nem merném magamnak csinálni, legalább az első alkalommal fodrászhoz mennék.. első festésnél. anyagot vihetsz te is, h tudd melyik festékből dolgozik és legközelebb egyedül könnyebb lesz
2011. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
persze, elsőnél fodászhoz megyek. Melírt nem szeretnék,mer az nekem túl csíkos. A festés nagyon károsítja a hajat? Ha befesti először a fodrász,utána ha lenő, akkor tudom magamnak festeni?olyan lesz?
2011. aug. 15. 13:24
 4/26 anonim ***** válasza:
figyi...erről a fodrászod kell megkérdezned,én is amikor először festetettem akkor csak festéket használt(eléggé sötét barnából olyan közép/közép világosbarnát)és semmi szívatás nem kellett...szerintem kérdezd meg a fodrászod,melyik az a legvilágosabb hajszín,amit szívatás nélkül megtud festeni neked:) és akkor esetleg (ha sötétebb lesz a vártál)világosabb szőkést tincseket is rakathatsz bele(ezeket akkor kiszőkítve) ,akkor az nem roncsolja annyira a hajad,mintha az egészet le kellene szívatni...:) remélem segítettem:)
2011. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
igen,sokat segítettél, köszi :)
2011. aug. 15. 14:17
 6/26 anonim ***** válasza:

szőkítés sem teszi tönkre nagyon a hajadat ha utána folyamatosan ápolod....szőkítés után a balzsamot 20 percig hagyd rajta!és utána hajmosás után használj kallos dry ends serumot/hajvégápoló szérüm max 800 ft fodrászkellékesnél

nem lesz tőle zsíros a hajad!csak párcsepp és beledörzsölöd a hajadba :)

2011. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
utolsó! köszi,akkor befestetem, és kipróbálom amit írtál, köszi :)
2011. aug. 16. 09:48
 8/26 anonim ***** válasza:

szia,majd leirod,h hogy csinalod?

mert enis szeretnem majd befesteni...

nekem volt szőke,csak aztan valtottam barnara és most megint szeretnek szoke lenni

2011. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
persze leírom majd :) de konkrétan mit?
2011. aug. 16. 21:11
 10/26 anonim ***** válasza:
haat,h fodraszhoz mesz-e,egeszet fested-e..milyen festekkel? :)
2011. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!