Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából hogyan lehet szőkét...

Barnából hogyan lehet szőkét csinálni?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajam szőke de barnára festettem sajnos és nem jó. Hogyan lehet visszafesteni az eredetire? A gond az, hogy majdnem derékig ér a hajam. Itthon megtudom oldani és mi kell hozzá? Segítsetek nekem. Köszi. Kriszti
2010. ápr. 6. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sötét barna lett,akkor hosszabb idő alatt éred el a szőkét.Amúgy fodrászkellékesnél vegyél szőke hajfestéket,amijen árnyalat tetszik,és erősebb hirogénnel keverd ki,(minimum 9%).Ha gondolod,hajfestés előtt szőkítőport keverj ki hidrogénnel illetve egy kis vízzel,hogy folyékony legyen,ezzel alapossan dörzsöld át a hajad,és 2 perc múlva mosd ki,ezután fesd be a hajad!így tutira rögtön szőke lessz!
2010. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Otthon tuti nem állnék neki!

Azt kikell szivatni, és ugy befesteni a szőkével, persze ha előtte nem hullik ki az összes hajad a szivatástól...

2010. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Otthon nem tudod megcsinálni, ugyanis ezt már nem elég csak befesteni. Tömény hidrogénnal le kell szívni a barna színt, utána ráfesteni a szőkét.
2010. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vitality's art color off


ez a neve annak a terméknek, amit lehet kapni olyan helyeken, ahol festéket is(legalábbis errefele lehet: Békésmegye)


Unokatesómnak a fekete hajáról szedte le a színt eredetire, mert az övé szőkésbarna, és bejött neki, nem roncsol úgy, mint a szőkítőpor.


otthon is megcsinálhatod szerintem, 3-4 tasak elég a hajadra, forróvízzel kell elkeverni és 20 percig hagyni a hajon!


de ha nem akarod, nem mered, inkább szolj és érdeklődj egy fodrásznál, biztosan ismeri ezeket a fajta termékeket!

2010. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szőkitőpor.... de számolj a kellemetlen következményekkel(először narancssárga hajszin, töredezett haj, fájó fejbör...) :D
2010. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem az eredeti hajam barana. Aztán belett festve szökére.. de aztán meguntam és befestettem feketére amiröl tudjuk h elég nehéz vissza festeni szökére.Aztán mikor már valamennyire lenöt a hajamról akkor befestettem szökére:D és nagyon szép szöke.:) én Szökitöporral csináltam és 12% hidrogénnal


14/L

2010. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a középbarna hajamat szeretném szőkére festetni. Nem szeretnék melírral kezdeni, mert nekem sosem tetszett a barna haj szőke melírral.

Szerintetek meg lehet csinálni elsőre? És lehetséges h ne legyen sárga?

2011. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!