Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek a megöregedéstől, más...

Félek a megöregedéstől, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Nagyon félek attól, hogy öreg leszek főleg a ráncoktól félek.

Félek attól, hogy túl korán kezdek el ráncosodni huszon akar hány évesen.

Tudom ez már beteges. Igazából csak a gondolat rémiszt, annyira nem szoktam magam nézegetni a tükörben, hogy itt van egy szarkaláb stb..

De mit tegyek, hogy ne féljek ennyire?

Már előre látom magam előtt, hogy 28 évesen majd féltékeny leszek erre arra, mert ő meg fiatalabb és üdébb, simább a bőre. :S Tudom, hülyén hangzik.

Vagy attól, hogy majd nem kellek senkinek sem, mert már 30 éves vagyok. Úgy vettem észre, hogy a férfiaknak mindegy milyen kor, de ők még akkor is kapósak ha már túl vannak a 40-en. Egy nőnek viszont ez nehezebb. Inkább fiatalon van több esélye, mint öregebben.

Vagy amikor a barátom, vagy férjem a tini csajokat fogja megnézni vagy lecserél egy fiatalabbra.

Tudom ez már beteges.


Mit tegyek, hogy megőrizzem valamennyire a fiatalságom? Pakolások, vagy mit kell használni? Egészségesen étkezek úgy ahogy, nem cigizek nem iszok alkoholt sem.

Az életmódommal nincs semmi gond.

19 vagyok de általában 15-6nak szoktak nézni. De még is félek mi lesz, ha előbb, mint utóbb kezdek el öregedni.


Más is van ilyen helyzetben?:/


2011. aug. 5. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok,kozmetikus.Az egész bőranatómia alapja a hidratálás,víz és testmozgás.Ne félj,egy sor kezelés áll a rendelkezésedre.Ha megfelőlen ápolod a bőröd kitolhatod,nekem nincs szarkalábam és ráncaim se,az életemben nem voltam szoliba,ugyanis vizet von el a bőrből ami hosszútávon ráncot okoz,mélyet!De láttam már 25 éves hölgyet aki legalább 10 évet tudhatott még magáénak.Az idő múlik,de mostmár minden a rendelkezésedre áll,30 fölött a bőr hidratálása az első feladat.Különböző pakolások stb.A szép bőrt sokáig fenn lehet tartani.
2011. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam nagyon sok vizet inni. Bár néha nem sikerül de azért odafigyelek erre is.


Arcpakolások: hát, azt még nem szoktam, vagyis csak arcradírt csináltam itthon párszor. Uborka, élesztő, és tej.

2011. aug. 6. 11:12
 13/15 A kérdező kommentje:

Te milyen gyakran csináltál magadnak arcpakolást?

:)

2011. aug. 6. 11:12
 14/15 A kérdező kommentje:

Vagy milyen gyakran kell? És milyen pakolások a legjobbak a bőrre?


És kell ilyen ránctalanító krémeket használni?

Vagy nem szükséges? Elég csak az arcpakolás?


Az arctisztítókkal bajban vagyok, mert csak rosszat okozott de már abbahagytam. Eddig garniert meg niveát használtam.

De most már nem tudom milyet kéne vennem, mert eddig mind inkább rosszabbik hatását fejtette ki(pattanások még jobban kijöttek).


Most nem tudom milyet vegyek, enyhén zsíros a bőröm de van amikor száraz egy kicsit.

De inkább zsíros.

2011. aug. 6. 11:15
 15/15 anonim ***** válasza:
Írj emailt,ott részletesen le tudom írni,meg tudjuk beszéni neked mi lenne a legjobb kezelés.
2011. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!