Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pont szemöldök fölött van egy...

Pont szemöldök fölött van egy anyajegyem, le szeretnél szedetni (tovább)?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy mennyi a gyógyulási idő, és kb. meddig lesz nagyon látványos a heg. Kb. 5 mm átmérőjű, és nem síkalkatú, hanem kicsit kidomborodik. Nagyon csúnya. Meg lennének kisebb anyajegyeim is később. Állami bőrgyógyászaton is meg tudják szépre csinálni? Vagy mindenképpen jobban járnék, ha plasztikai sebészhez mennék? Csak az a gáz, hogy utóbbira meg nemigen van most pénzem. Pedig még a nyáron szeretném ezt letudni.
2011. júl. 27. 19:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. Most olvastam egy elismertebb bőrgyógyász cikkét, hogy bármennyire is csábító a lézeres eltávolítás, elég rizikós. Egyrészt nem mindenkinél gyógyul be szépen, másrészt könnyebben elrákosodhat a helye. És hogy a sebészi kimetszés sokkal biztonságosabb:S Hát, most már tényleg nem tudom, melyik a jobbxD Ráadásul a 20-30e egy anyajegyért tényleg nagyon sok nekem:((
2011. júl. 27. 19:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez a 2 csak egyéni tapasztalat. Legfeljebb frufrut növesztesz.
2011. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!