Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnél göndör hajat?

Szeretnél göndör hajat?

Figyelt kérdés

sziasztok.

nézzétek mit találtam!!

[link]

nagyon szimpatikus a dolog,a viszajeléseket is végigolvastam. elég hiteles meg minden:) sokan mé képet is küldtek az elkészült hajkoronáról:)

nekem ugyan alapbol is enyire göndör a hajam..de szülinapi ajándék ként vennék egy ilyet a rokonomnak:)

meg gondoltam nektek is megmutatom,hátha tudok ujat mutatni ezzel egyeseknek.

miután nemnagyon hiszem el,hogy mindenki enyire megvolt elégedve ezzel a cuccal,gondolom a negativ válaszokat nem tették fel az oldalra.. esetleg ha köztetek van valaki,aki használt már ilyet,és nem tetszett neki,leirhatná, aztán még átgondolom megveszem-e


2011. aug. 20. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offért,ez engem is érdekel,nekem is hullámos a hajam,de ezzel gondolom erőteljesebb lenne.
2011. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen! olvastam arról is,hogy a hullámos hajúaknak,gyönyörű göndörré,fürtössé varázsolja:) szóval szerintem mindenkippen megéri kipróbálni! és most van valami akció is,mert megtudod venni a hajszáritót+ a difuzios(vagymilyen:D) tölcsért is 20ezerért. manapság enyiért pedig egy sima hajszáritót is nehezen lehet venni.. és 26ezerről árazták le.
2011. aug. 20. 01:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Átverés, a visszajelzések hamisak az oldalon, a képeken látható hajak sem ezzel készültek, különböző oldalakról vannak összelopkodva, ez nekem épp elég ahhoz hogy ne bízzak a többiben sem ami írnak.

26ezerért kapsz egy hajszárítót, ennyi.

2011. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

honnan veszed,hogy hamisak a képek?

az illető a bejövő postáit fényképezte le. nemhinném hogy 20x ujra átirta a feladót, és mindig uj szöveget gépelt + képeket is keresett hozzá..

én ugyis megrendeltem volna,ha nemlennének ott azok a képek.

2011. aug. 20. 01:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Te tudod, de inkább hajsütőt vegyél, az még használható is. Ez nem.


1. kép [link]

2. kép [link]

a többi is külföldi oldalakról van, de most nem írom le végig... ebből kifolyólag az emaileket is magának hozta össze a szerkesztő. gratulálok neki.

2011. aug. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és még valami. a hivatalos angol oldalán kb 18ezer forintba kerül postával együtt.
2011. aug. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb nekem négynapig benne maradt a hajamba:

http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

2011. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó,besem kell kenni semmivel? cssak úgy becsavaod,rajtadahagyod 20percig és ilyen tincses lesz??
2011. aug. 20. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a linkes csaj:

Nem, mosd meg a hajad, hagyd vizesen, és csavard fel. Fél óránként száríts rajta lassú fokozaton pár percet. S este szedd le, tehát csináld meg mondjuk délbe és este szedd le. Nekem másodjára sikerült de nagyon szép és tartós lett

2011. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!