Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pont szemöldök fölött van egy...

Pont szemöldök fölött van egy anyajegyem, le szeretnél szedetni (tovább)?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy mennyi a gyógyulási idő, és kb. meddig lesz nagyon látványos a heg. Kb. 5 mm átmérőjű, és nem síkalkatú, hanem kicsit kidomborodik. Nagyon csúnya. Meg lennének kisebb anyajegyeim is később. Állami bőrgyógyászaton is meg tudják szépre csinálni? Vagy mindenképpen jobban járnék, ha plasztikai sebészhez mennék? Csak az a gáz, hogy utóbbira meg nemigen van most pénzem. Pedig még a nyáron szeretném ezt letudni.
2011. júl. 27. 19:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

óh, találtam egy képet. Kb. ilyen az enyém is - átmérője stimmel - csak pont szemöldök fölött.

[link] (a második kéép)

2011. júl. 27. 19:19
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát államin vágnak, nekem a hátamon van 2, az egyik csúnya lett, a msáik nem feltűnő, de ugye a hátamon van a heg, csak strandon látszik. gyógyulás? 1 hétig nem érhette víz, utána varratszedésre mentem, majd az egyik elfertőződött (az lett csúnya) így még 2 hónapig jártam. nem volt kellemes, mikor a gyulladt, varrt sebet tisztogatták...


Arcomon tuti lézersebészetre mennék! Barátnőmnek 14ért lézerezték le, semmi nyoma.

2011. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok ajánlani (Pesten) jó bőrgyógyászt? De lehetőleg sztk-t:)
2011. júl. 27. 19:25
 4/12 A kérdező kommentje:
És a barátnődnek mennyi idő alatt gyógyult be?
2011. júl. 27. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:

és ha esetleg nem lesz szép államin, egész életben azt fogod nézegetni, hogy megbántad!

Biztos van ahol szépen dolgoznak, de a vágott heg az vágott heg. Az egyik, ami írtam, most direkt megnéztem, nem csúnya, de arcon feltűnő lenne, mert a bőr olyan "húzott" ott.

2011. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem, de hamarabb mint nekem az 100%. csakhát ugye kinek mit enged a pénztárcája... sajnos nekem ennyit.
2011. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs nagyon pénzem, de majd összerakom. Ha máshol lenne, nem lenne annyira gáz egy sebhely, de hát az arc, az arc:) Elég látványos hely. Esetleg azt még meg tudnád mondani, hol csinálták neki? Amúgy köszi a gyors válaszokat:)
2011. júl. 27. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, én is azért mentem államiba, mert hát a hátam végülis kit érdekel...

Keszthelyen csinálták neki.

2011. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oh. sajnos az messze van. csak azért kérdeztem, mert nézegettem pesti székhelyű plasztikai sebészetek árlisáti, és 20e alatt nem találtam:S
2011. júl. 27. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk igaz, ez 3 éve volt, de a keszthelyi az nagyon jó.

Azért kicsit igazságtalannak tartottam én is, hogy ha az ember szépet szeretne, azért mélyen a zsebébe kell nyúlnia, de hát ez van sajnos. Most úgy néz ki, lesz megint egy a nyakamon, amit le kell szedni, hátul, de marad az sztk :/

2011. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!