Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az epilálásról?

Mi a véleményetek az epilálásról?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és szeretnék mostantól epilátort használni. Braun Silk-épil Xpressive ilyen fajta epilátorom van ez jó fajta? Lábon, hónaljon és intim területen szeretném használni. Eddig még sosem használtam epilátort, mert eddig kozmetikushoz jártam láb és hónalj gyantára. Az epilálás fáj? Ez is gyengíti a szőrszálakat mint a gyanta és kell valami krémet használni utánna? Amm mennyi ideig tart egy epilálás? Köszi a válaszokat. 15/L
2011. júl. 25. 08:55
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ez a fajta epilátor jó :) Ha jártál gyantázásra, akkor szerintem az epilálás sem lesz fájdalmasabb. Az epilátor sem teszi erősebbé a szőr szálakat, nekem csak egy bajom van vele, hogy a lábamon sokszor benő a szőr tőle :S Ilyenkor pár alkalommal borotvát használok és akkor megint jó :D Én csak hidratáló krémet szoktam utána használni, semmi plusz kenceficét. Hát a hónaljamon kb 5 perc, lábon olyan 15, mert ugye nagyobb terület. A tartóssága szerintem nagyban függ az egyéntől, nekem kb egy hétig bírja mind a két helyen. Intim helyen nem merem kipróbálni, ott tuti nagyon fájna nekem :D

21/L

2011. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én lábon+karon epilálok, máshol nem próbáltam, ott megteszi a borotva is :) nekem az epilálástól a lábamon megritkultak a szőrös felületek,azért jó sztem :) sajna tényleg sok szőr be nő a bőr alá, de nem vészes!!! nyáron hetente epilálok, télen 2-3 hetente, főleg ha nincs férfi az életemben :)
2011. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is pont 15 evesen hasznaltam epilatort ugy 1 even at, sokaktol hallottam hogy gyengiti a szort, de nekem a labamon amugy is nagyon fura szoke gyenge szorom van, azon nem valtoztatott, a honaljamon sem valtoztatott ott pedig normalis. Bikinivonalban nem hasznaltam mert nagyon fajt. Na meg az egesz apro szorszalakat rendszeresen le se szedte. Vegul ugy dontottem, hogy nem eri meg a benott szorok meg a fajdalom, meg a bepirosodott bor utana, na de ha jo a fajdalomkuszobod es nem vagy hajlamos nagyon a szorbenovesre es nincs olyan erzekeny borod mint pl nekem akkor jo dontes tud lenni. Az egyik baratnom meg hasznalja igaz neki nagyon gyakran begyullad a benott szor miatt, es eleg csunya pedig allandoan pilingeket hasznal. Ezzel szemben masik baratnom nem is pilingel utana sem keni semmivel aztan tokeletesen megfelel neki az epilator szepek a labai. Nagyon egyenfuggo.
2011. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!