Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért őszülök drasztikusan,...

Miért őszülök drasztikusan, és ritkul a hajam? 29/F

Figyelt kérdés

#ritkulás #Őszülök
tegnap 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Stressz?
tegnap 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy nem
tegnap 08:21
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Idősödsz. Mi ezen olyan meglepő? Plusz, ha még genetikailag hajlamos is vagy a korai drasztikus őszülésre, akkor meg pláne.
tegnap 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Én húszas éveim elején innen-onnan oldalt a halántékomál kezdtem őszülni. Aztán szó szerint, ahogy belenéztem a tükörbe egyre jobban napról napra. Most 32 éves vagyok, harminc lehettem, akkor kezdett a fejem tetején is elől őszülni. Mosmtár a homlokom felett egy kis ősz pamacs ott van. A szakállamon most látom pár hónapja 1-2 szálat.


Nálunk szülőm mindkét részéről a családban van.

Ha lehet adni a mondásra, akkor én nagyon stresszelek, szóval ez is biztos bele játszhat.


Engem zavar, de rokonok mindig mondják ha szóvá teszem, hogy nem vagy kisgyerek,mit akarsz?


A hajritkulás is ilyen lehet.

Taplálkozásoddal viszont talán tehetsz ez ellen, illetve használhatsz kencéket.

tegnap 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hormonzavar, vitaminhiány, öröklött hajlam.
tegnap 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nehéz ezt elfogadni
tegnap 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nullás gép a barátod
tegnap 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Genetika. Itt az idő leborotválni golyókopaszra az egészet.
tegnap 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Patrick Stewart hajjal megvan? Nem, ugye? Ő is nagyon korán, a huszas évei elején kopaszkdott meg. Ha kamerán volt haja, az paróka volt.


Stanley Tucci karakterét szintén a kopaszsága adja, a régi hajas fotóin öregebbnek hat mint kopaszon.


A szakáll meg karaktert ad, ha szépen formázva van. Egy fiatalos arc, kombinálvs ősz hajjal, szakállal szerintem érdekes kontraszt.

tegnap 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Dús hajam van alapvetően
tegnap 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!