Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a pigmentfoltok...

Mit tehetek a pigmentfoltok kialakulása ellen?

Figyelt kérdés
Tavasszal elkezdtem kenni fényvédővel de nyár közepére totál foltos lett az arcom. Télen ugye eltűnik, úgy értem tavaszra újra letisztul de kérdem én mit tehetnék hogy ne jöjjön újra elő?
tegnap 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi fényvédőt kensz?

Voltál-e direkt a napon azt gondolván, hogy a fényvédő azért van, hogy napozz?

Hányszor kented újra?

tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
53%
Erősebb, más fajta fényvédő naponta, rendesen újrakenve, nem csak nyáron. Plusz az azelainsavnak nézz utána, ilyen szempontból is ajánlják.
tegnap 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát itt akkor egyértelműen a fényvédő az oka. Vagy gyenge fényvédő, vagy nem eleget kentél belőle. Ha reggel 8-kor magadra kened fényvédőt, akkor az délután 2-kor már nemigazán ér semmit se, ezt ne felejtsük el. Szóval írd le, hogy eddig melyik fényvédőt használtad, és napi hányszor, de valószínűleg egy más fényvédő/rendszeresebb használat segíteni fog.
tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Nincs olyan, hogy gyenge fényvédő, ezt honnan vettétek?
tegnap 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Pl. egy nappali arckrém amiben spf 15 van, az édeskevés lesz. De szoktak tesztek is lenni, hogy bizonyos márkák naptejeit tesztelik, hogy a valóságban mennyire hatásosak.
tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ezért nem ér sz@rt sem a bőrápolási rutinotok. Napi 20 emailt biztosan kapok, hogy ez miért nem, az miért nem jó. Keveritek a fogalmakat. Hogy jön ide az arckrém?Aki tudatosan, vagy legalábbis a tudatoshoz közel ápolja a bőrét, tudja, hogy a fényvédő összetevővel dúsított arckrém nem fényvédő.

Kérdező, nyugodtan írj privátot nekem, ha szeretnél szakmai tanácsot.

tegnap 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Esetleg keress fel egy bőrgyógyászt.
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!