Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem olyan bőrápolás...

Tudnátok nekem olyan bőrápolási rutint ajánlani amik csökkentik a pattanások kialakulását?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok , viszont még mindig nagyon hamar kijönnek rajtam kissebb pattanások. Arra lennék kiváncsi , akinek hasonló tipusú az arcbőre , ti milyen bőrápolási rutint alkalmaztok? Milyen termékeket használtok?

2021. nov. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
régen használtam krémeket, de most már csak napi 2 szer langyos vízzel arcot mosok. ez sokkal hatásosabb(vagyis nekem)
2021. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak kell elsősorban kitapasztalni. Vannak hozzá segedletek. Skinsmart rutinvarazslo, fb-n skincare junkie, tudatos bőrápolók klubbaja, instan okosszepseg és skinsbyvivi.


Ha a rutin nem működik, akkor el kell menni gockutatasra és ételintolerancia vizsgálatra, mert ezek is kihatnak a bőrre.


Viszont, hogy a kérdésre is valaszoljak, amiket megprobalhatsz az a niacinamid, akneroxid, retinol, hamlasztók(aha és bha sav egyaránt) és az agyagmaszk.


Először viszont az alaprutint kell csinálni, hogy tényleg rutinná váljon ez pedig a lemosás-hidratalas és fényvédő. Értelem szeruen csak reggel kell a fényvédő és este pedig a vizes bázisú lemosó előtt egy olajos lemosást is jó, ha beiktatsz.

2021. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lemosónak jó lehet CeraVe SA, viszont ezt nem mindenki bőre bírja napi használat mellett, érdemes egy másikat is beszerezni

ezenkívül bha, nia, agyag, akneroxid +1, aha és retinol csak tökéletes fényvédelem mellett!!

olajos lemosó is ajánlott, de ha azt sem bírja elég a micellás víz, viszont az kell, főleg ha sminkelsz, meg hát a fényvédőt sem biztos, hogy eltávolítja tökéletesen a sima lemosó

vannak jó bha-s tonerek is, azok is segíthetnek

a rutin, reggel:

arcmosás, vízzel vagy lemosóval, igény szerint

szintén igény szerint toner,szérumok,hidratáló

és kötelezően fényvédő

este:

duplatisztítás

igény szerint toner,szérum

hidratáló

2021. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!