Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van abban valami,...

Szerintetek van abban valami, hogy a szoli csökkenti a pattanások kialakulását/mennyiségét? Ti tapasztaltatok ilyet vagy hasonlót?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem igaz. Amúgy a túl sok szoli bőr rákot okoz.
2015. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A bőrgyógyászom azt mondta a szoli elősegíti a pattanások kialakulását mivel a meleg kedvező nekik, és a meglévők meg beleéghetnek a bőrbe, hegek maradnak utánuk. Szóval semmiképp nem jó.
2015. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem tesz jót a pattanásos bőrrel a szoli, de igazából semmilyen bőrrel nem tesz jót. elvileg leszárítja a pattanásokat, viszont besötétíti a helyét, ami évekig megmaradhat a bőrön. olvasd el:

[link]

2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nos, nekem segített benne. Heti egyszer voltam szolizni és a bőröm fokozatosan javult tőle.
2015. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért függ a pattanásosság mértékétől is. Nekem segített! Nem voltam túlzottan pattanásos, de ami volt, az is elmúlt, mióta aktívan (havi 6-8 alkalommal) szolizom.
2015. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért tesz "jót", mert szárít. de a pattanásokat nem leszárítani kéne, ez csak átmeneti megoldás. sőt, az egész testünket szárítja a szoli, amit nem tudsz testápolóval pótolni. szóval elkezdeni se érdemes.
2015. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!