Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez miért van?! (többi lent)

Ez miért van?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Alig látok szép (akár hosszú, akár rövid) szőke hajú lányokat, mmint nem arcra értem, hanem hajra, mind szinte törött, szálkás, csúnya, lenőtt ... stbstb. Ellenben gyönyörű sötét hajak szaladgálnak az utcán, sokkal egészségesebbek .... ez miért van? Ennyire káros a szőke hajfesték? Ti is észrevettétek ezt??


(fővárosban élek, szóval naponta rengetek lányt látok, és jó pár hete kezdtem el ezt figyelni)


2011. júl. 11. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon káros. A sötétektől pl.: fekete festéktől iszonyatosan hullik. Körülöttem levő fekete festett hajúaknál látom. Meg valahogy a világos színen jobban látszik a hiba. Nekem eredeti szőke a hajam, nagyon tetszik, nem szeretném festetni, DE ha nekem törik a vége, mert mondjuk vasalom, göndörítem, vagy csak régen volt vágva, akkor jobban látszik mint egy barna hajúnak, ezért rögtön-->fodrász. A sötét haj "elnyeli" a hibáit, töréseit. Remélem nem túl bonyolultan írtam le.:)
2011. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sötétebb hajból festesz szőkét, akkor ugye először ki kell venni a haj színét, ami miatt károsodik a haj. Ha egy sötétebb színt szeretnél festeni, akkor ezt nem kell eljátszani, ergo ez a fajta hajkárosodás nem következik be. De azt én is tapasztaltam, hogy a feketével festett viszont nagyon hullik... Mindennek megvan a hátulütője
2011. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, a lenövés is jobban látszik.
2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!