Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal, ha...

Mit csináljak a hajammal, ha töredezik a vasalástól?

Figyelt kérdés

Szálkás és töredezett a hajam, mostanában már akkor is, amikor kivasalom. 10 perc után 'felbolyhosodik' az egész. Teljesen el vagyok keseredve. Tudom, abba kéne hagynom a vasalást, de akkor meg mit csináljak vele, ha szörnyen néz ki nélküle?

[link]

nem találtam jobb képet, kb így, csak még egy kicsit rosszabb, bozontos szörnyedmény.

Hogy tudnám egy kicsit egészségesebbé tenni?

[link]

Pl ezen a hajon látszik, hogy egészséges, csillogó, szép. Mit csináljak vele? :(

Hallottam egy valamilyen hajolajról, az milyen márkájú, és tényleg használ?

Ja igen, ha egy terméket ajánlotok, nevet, márkát is írjatok, köszi.


2011. júl. 11. 02:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg balzsamot árulnak, amelyek helyrehozzák a töredezett hajadat : menj de egy illatszerboltba és kérj tanácsot az eladótól!...


A hajvasalót ne használd HAJVÉDŐ FOLYADÉK nélkül!!!

Ilyet ma már többfélét is árulnak az illatszerboltokban vagy fodrászkellék boltokban.

Hajmosás után ezzel befújod a hajad, ez megvédi a magas hőmérséklettől és nem fog töredezni a hajad!

2011. júl. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én hajam is bolyhos kissé mivel feketéből lett szőke és a végei elég szárazak. én úgy vasalom, hogy got2b sparkling hajfény sprayt fujok rá előtte, az szépen felpuhítja, aztán vasalás után szilikonos hajvégápolót kenek rá és remington teflonszálas vasalóm van (ez nagyon sokat számit ugy vettem észre)
2011. júl. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vágasd le a töredezett részeket, hajvasaláskor használj hővédőt, ne vasald túl sűrűn, mondjuk így nyáron akár fel is kötheted vagy fel is csatolhatod a hajadat. Én hajolajat is használok a végeire, Alfaparf Semí Dí Líno-t, fodrászkellékesben vettem, és nagyon bevált. :)
2011. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én sajnos nem tudok rá megoldás javasolni, viszont azt igen, hogy az első képen lévő haj, szerintem szebb mint a vasalt :)


15/f

2011. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat! :D mind hasznos volt. :)

hővédőt én is használok, szárításkor és vasaláskor is. A hajolajat kipróbálom, kösz a tippet.

a szilikonos hajvégápolót már többen ajánlották, te milyen márkát használsz?

2011. júl. 11. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a szilikonos cuccoktól egy idő után nagyon csúnya lesz a hajad, mert beleég vagy mi a vasalás során. Én hővédős Taft hajhabot használok, meg Gliss Kur Asia Straight sampont, balzsamot és hajegyenesítő krémet, plusz a formázás végén az Alfaparf olajat. :)
2011. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem vasalás előtt kell a szilikonosat hanem utána mikor már kész, csak a végére kicsit. én a tescoban vettem, már nem emlékszem a márkájára (nem magyarországon lakom ami most van nekem az organix - liquid glass serum) de rózaszín dobozban volt egy átlátszó kis pumpás üveg, fekete pumpaval... az elég jó fajta, jó sűrű
2011. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!