Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljak? Segítenél?

Most mit csináljak? Segítenél?

Figyelt kérdés

Évek óta fekete a hajam,majdnem derékig érő,és most szeretnék egy mást színt kipróbálni,ilyen színre gondoltam: [link]

és nem tudom hogy milyen festékkel érném el,nem tudjátok milyen szín lehet? A másik meg az hogy nem tudom hogy hogyan állna,barna a szemem,sötét a szemöldököm,és világos a bőröm.szerintetek?A feketét,nem leszívatni szeretném,hanem ilyen színkimosóval leszedni.Szóval most nem tudom mit csináljak,szerintetek ki merjem próbálni??

Mert félek hogy nem szedi ki a feketét a kimosó,meg attól is hogy hülyén áll,és hogy elcseszném a hajam,és akk az maradék pénzem is ugrott. igazából szeretem a feketét,csak változtatni szeretnék:) Nah remélem nem volt zavaros amit írtam:)és bocsi hogy hosszú lett.Szóval szerintetek?


2011. júl. 1. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is fekete hajú vagyok, feketére van festve a hajam évek óta. Párszor eljátszottam azt, hogy színt változtattam, szivatták a feketét és elsőre pont ezt a színt kaptam amit most ide belinkeltél, ennyitől még nem ment tönkre a hajam, mert ehhez 1 szivatás kellett csak és festettek rá valamit.


27/N

2011. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) és neked nem hullott a hajad a fekete festéktől,vagy a szivatástól?
2011. júl. 1. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem hullott.

Nekem akkor hullik csak, ha túl sokat idegeskedek.

Voltak ilyen időszakok, hogy sok stressz ért és akkor hullott. Akkor a Revalid segített és megállt a hajhullás.

Én is gondolkodtam már amúgy hogy változtassak, mert mindig egyforma vagyok már évek óta, de nem merem rászánni magam, mert hozzám ez a fekete hajszín áll a legközelebb, és nem egyszerű világosabbat csinálni belőle, a hajam tönkremegy, nem akarom újra végigjátszani ezt, hogy szőkére szivatom. De amikor csak 1 szivatás volt, attól még nem volt baja, de az én hajam több szivatáson keresztül ment egymás után, mert szőke akartam lenni. Sikerült, csak a derékig érő hajamból vállig érő lett és töredezett...na én ezért nem merek változtatni, akkor maradok teljesen fekete inkább. Mert én ha változtatnék, akkor drasztikusan szeretnék változni, nem csak pár árnyalatot.

2011. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem,köszi hogy írtál:) Hát én nem merem leszívatni,ezért akarom megpróbálni a colour b4-et,remélem kiszedi,és nem csak pénzkidobás lesz,ha kiszedi akkor keresek vmi szép vöröses árnyalatú festéket,remélem nem lesz túl csalóka ami a dobozon van,aztán meg nem is olyan lesz majd a hajam:)ha nem szedi ki akkor ugrott a pénzem,de akkor hagyom is a fenébe,és maradok fekete:)
2011. júl. 1. 17:05
 5/5 A kérdező kommentje:
jahm és még azt akartam megkérdezni hogy neked szivatás után mit kentek a hajadra hogy ilyen szép szinű lett?:)
2011. júl. 1. 17:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!