Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék hosszú hajat, de...

Szeretnék hosszú hajat, de nem nő váll alá. Valami tipp?

Figyelt kérdés

35N.Kb 10 éves koromban volt utoljára derékig erő hajam. Kicsivel váll alá megnő, és ott állj. Van egy barátnőm, neki egy állig erő hajvágás után fél év múlva fenékig erő haja van.

Göndör a haja neki is, nekem is. Vékonyszálú a hajam. Negyed évente visszavágatom a töredezést. Vizesen fésülöm vagy nem tépő kefével mosás előtt. Heti kétszer mosom. (jelenleg nem CGM, korábban próbáltam, az sem vált be, vagy öt évig követtem). Natúr kozmetikumokat használok 15 éve. Vérképem jó. Ismert betegségem nincs. Hajvitaminokat szedek. Minden tippet nagyon örömmel fogadok.



ma 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A natúr nem a jobb szinonímája. Van valami spéci oka, hogy azokat preferálod?

15 éve vagyok fodrász, elég sok hajmeresztő trend jött be, a leggázabb a szilikonmentesség. És szinte alig kapni szilikonos termékeket. Pedig attól lesz gyönyörű a haj, ugyanis a szilikon egy plusz vékony záróréteg, ami véd a környezeti hatásoktól, semmilyen károsodást nem okoz. Csak ugye abban nincs pénz. Abban van, hogy a sok natúrtól, mentestől egyre borzalmasabb legyen a hajad, vedd az újabbnál újabb csodát.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem genetika is, vagy hormonális. Nekem is hipergyorsan nő, nem csinálok semmit, nem szedek semmit.

Ismerőseim közt többnek van ugyanilyen vállnál tovább nem növő.

Amikor pánikbetegség miatt sokáig alig tudtam enni akkor kihullott egy foltban de akkor is hosszú volt a többi.

Szerintem nagyon nem tudsz ezeken kívül semmit tenni, maximum rakatsz fel pótlást.

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondjuk ha nem vágatnád vissza negyed évente akkor nőne is
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne vágasd ilyen gyakran, ne fésüld, dörzsöld vízesen mert akkor a legérzékenyebb a haj.

Rizsvíz, kókuszolaj, különböző pakolások, rozmaring, ricinus, ezek segítenek a növekedésben. Ha hőt használsz a hajadra, akkor mindig használj előtte hővédőt.

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!