Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép, ha egy...

Szerintetek szép, ha egy lánynak szeplői vannak?

Figyelt kérdés
Kiskoromban több volt, mostanra nagyrészét kinőttem. Másoktüól hallottam, h nagyon különleges vagyok tőle, ugye mert hozzájárul ehez a vöröses haj és a fehér bőr. Mi a véleményetek róla?
2011. jún. 19. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi és egzotikus tud tőle lenni egy csajszi. Lásd pl Nicole Kidman-t!
2011. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. A szeplő különlegesség teszi az embert. Ezért nem mindenkinem van. Ha mindenkinek lenne akkor már senkii sem lenne különleges vele. Érted mire akartam "kilyukadnii"?? Szerintem szép ha valkinek van

:))

2011. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :))
2011. jún. 19. 17:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ettől lesz szebb vagy csúnyább valaki. Természetesen nem hátrány ha az vagy,de nem is feltétlenül csak emiatt tartanak szépnek. Úgy értem,ha valaki szeplős ,de mondjuk csúnya az arca,attól nem lesz szép ,hogy szeplős. Gondolom te amúgy szép vagy,amihez nyilván hozzájárulnak a szeplők.

Szóval nem kell a szeplőket túlgondolni. Vannak és kész,de nem rontanak és nem is javítanak az összhatáson. :)

2011. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolj Lindsay Lohan ra. Talán ő az, akire leginkább hasonlítok az ilyen adottságaim alapján. Köszönöm a választ !
2011. jún. 19. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szamonra taszito. De izlesek es pofonok.
2011. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik igazán, de nekem ez jutott . El kell fogadnom .
2011. jún. 19. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Amugy nem problema,a lenyeg a lelked.
2011. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:)) Volt akinek nem tetszett nagyon a külsőm a szeplők miatt, de nagyon jóban vagyunk a mai napig. Egyszer azt mondta tisztán emlékjszem: "Amúgy meg sötétben egész jól el tudnék veled beszélgetni, rendes vagy!" . FUra arcot vágtam hozzá, majd elmondta, hogy nem kell, hogy úgy nézzek ki, mint ahogy ő azt akarja, hiszen így én vagyok a legklülönlegesebb barátja. Ez volt a leg szívhez szólóbb dolog, amit nekem valaki valaha is mondott. Büszke vagyok rá !
2011. jún. 19. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csúnya. Bocsi.
2011. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!