Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Micsoda?! Ráncos vagyok?!

Micsoda?! Ráncos vagyok?!

Figyelt kérdés

Most így a délelőtt, délután folyamán sokat nevettem, és azt nevettem észre hogy a szám mellett, bal és jobb oldalon 2 csík húzódik... olyan mintha ránc lenne! A nevetéstől van, vagy most ráncos lettem?


15/L


2011. jún. 14. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy 15 év alatt nem láttál még más fiatal emberen olyan kis cuki "ráncot". :D Az nem öregségtől van, csak a mosolytól. Szerintem írtó aranyos.:)
2011. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a szemem alatt van! mindig ezzel piszkálnak, de szerintem egyedi :D

17/L

2011. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: nem akkor van mikor mosolygok, hanem mikor "nyugalmi állapotba" van az arcom. Köszi a válaszokat! :)
2011. jún. 14. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen annyit nevettél,hogy megfeszültek ott a szád körüli izmok és még nem állt vissza a normál állapotába.Kicsit várj és visszaáll,hiszen fiatal vagy még,nem lehetsz ráncos.
2011. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem száraz a bőröd? Mert nekem az és ugyanezek a tüneteim. Kend zsíros hidratáló krémmel.
2011. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!