Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj Jaj! Megcsináljam?

Haj Jaj! Megcsináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vállig érő sötétszőke hajam van ilyesmi színű >> [link]

Saját eredeti hajszínem. Kicsit ráuntam, de nem szeretném teljesen befestetni, csak kicsit változtatni. Melírra gondoltam. Elsősorban középbarna, és szőke tincsekre. Milyet és mennyit? Javaslatok, tanácsok? Ha tudtok, linkeljetek is! Előre is köszi!


2011. jún. 13. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, csináld. Ha alapból szőke árnyalatú a hajad, akkor jól fog állni a szőke melír. Szerintem mehet jó sűrűn, nekem nem tetszik az egy-két tincs.


[link]


[link]


Vagy ha akarsz bele sötétebbet, akkor ez is szép:


[link]

2011. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd a fodrásznak, hogy sapkával csinálja, mert úgy szép hajszálvékony tincseket tud bemelírozni, ugyanis a vastag csíkok tényleg csúnyák és egyáltalán nem divatosak.Valamint ha sapkával csináltatod akkor szépen beleolvad majd a hajadba és olyan lesz mintha természetes lenne.
2011. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!