Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt megcsináljam? (Kérdésed...

Ezt megcsináljam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Otthoni intimgyanta, arra gondoltam h veszek a dm-ben olyan veet intim gyanta csikokat, asszem annak hivjak, de ha gyorsan huzom le, akkor csak nem fog belilulni vgay ilyesmi, mert már unom a borotvát. szoval szerintetek jo lenne igy otthon megcsinálni?
2011. febr. 26. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. én személy szerint nem vállalnám be. 15/L
2011. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem meg jobb lenne, utálom h ha borotvát használok pár nap mulva visszano, meg kipattog, meg minden, na de van amikor nem, szoval inkabb valtani szeretnek 17/L
2011. febr. 26. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig borotváltad, akkor valószínűleg ilyen vacak gyantával 3 szál szőrt nem fogsz tudni kiszedni. :D Leglaább egy párszor csináltasd meg kozmetikussal, bár eleve az otthoni gyantázás nem egy egyszerű művelet, pláne egy olyan helyen, ahol hozzá se férsz, nem is látod és még szörnyen fáj is. :S

Szóval inkább fizess érte kicsit többet legalább eleinte, utána ha ellested, meg a szőr is gyengült, akkor próbálkozz.

2011. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért lilulna be? XD

én évek óta gyantázom odalenn és még sosem lilult beXD én is veet-et használok. jó tanácsok:

- legyen száraz a bőr, mielőtt nekiállsz

- a gyantát tedd be előtte a hűtőbe (nem muszáj, de így elviselhetőbb lesz)

- miután úgy döntöttél, hogy nekiállsz, vágd el 2-3 cm-s csíkokra (úgy, hogy kicsik legyenek az oszlopot, ne a hosszabb felén vágd)

- a szőr ne legyen 1 cm- nél hosszabb (ha mégis az, akkor vágj le belőle ollóval)

- csak a szeméremdombodat csináld, mert ha lejjebb csinálod, az nagyon fog fájni (jobban, mint a dombnál, én az ajkakat mindig csak borotválom, ha mégis úgy döntesz, h ott is le akarod ezzel szedni, akkor jól feszítsd meg a bőrt!)

- eleinte fog csak fájni

- piros lesz az egész! talán még ki is fog pattogni, de ez elmúlik

a végén pedig szedd le a gyanta maradékot azzal a kis kendővel, amit hozzáadnak (ezt ne dobd el, jól csomagold visssza, jó lesz máskor is)

remélem tudtam segíteni :)

2011. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolso valaszolonak nagyon koszonom a segitseget, de en az egeszet akarom gyatazni, remelem h el fogom tudni viselni
2011. febr. 26. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!