Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni a fekete...

Mit lehet kezdeni a fekete pöttyökkel a lábon?

Figyelt kérdés

Régen borotváltam a lábam, de levágott szőr azért ott volt és látszódott. Ezért is kezdtem el epilálni (na meg, hogy ne kelljen minden nap borotválnom), de azok a fránya fekete pöttyök mégis ott vannak! Igaz epilálnom is simán 2 naponta kell :(

Olyan vagyok mint valami túlfokozott szőrnövekedésű Jeti!

(Nem az epilálás után piros pöttyökre gondolok!)

És akkor még emellé jönnek a benőtt szőrszálak, a kiszedettek utána maradt sebek, a striás combom.... :(

Mégis hogy a bánatba menjek ki az utcára rövid nadrágban vagy szoknyában ilyen lábakkal?! Bevisznek a rendőrök, mert riogatom az embereket!


A gyantázásra kozmetikusnál nem telik, házilag csak ragadok, más hatása nincs. A szőrtelenítő krémeket nem bírja a bőröm, és azt is naponta kellene alkalmaznom. A borotva eleve kizárva, a bőröm sem bírja. Ja és persze a végleges szőrtelenítésre sincs keret. A radírozás sem segít.


Más is szenved ettől? Esetleg valaki meg tudta oldani valahogy?

Segítsééég! :(


2011. jún. 5. 03:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szőrtüsző gyulladásod van. Amit kinyomkodsz az valószínű szürkés és fagyú. De nyomkod! Mert több pattanás lesz a lábadon.


Menj el bőrgyógyászhoz!

2011. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja és ne aggódj! A doki tanácsait betartva, szépen rendbe fog jönni.
2011. jún. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem a piros pöttyökre gondoltam, hanem a többire. Vagy az semmi? Mondjuk piros is van, de azt eddig is tudtam, hogy mi :)

Bőrgyógyász amúgy is be van tervezve, úgyhogy majd jól leterhelem :D

2011. jún. 9. 10:53
 14/19 anonim ***** válasza:

Csak nyugodtan terheld túl.

És az a bőr tele van sötét még nem látványosan gyulladt, fagyúval teli szőrtüszővel is.

2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg 2 rétegbe nő, és utálom, h mindig dugdosni kell a lábam, mire kinő a következő adag és mehetek gyantáztatni:S addig meg semmi mini ruhát nem vehetek fel, annyira borzasztó, én már bele vagyok betegedve, körülöttem akik vannak, nekik bezzeg mindig sima a lábuk.. és fekete pöttyök sincsenek a lábukon, nem tudom hogyan csinálják,de talán emberfüggő is, nekik szőke a szőrük, nekem meg sötét szőröm van. sokat gondolkodtam már h mit lehetne kezdeni ezzel, csak ugye, nekem sincs pénzem a végleges szőrtelenítése, és másrészt nem is biztos h hatásos lehet.
2011. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ó, én már megkattantam, az utóbbi napokban nézegetem a nők lábát az utcán, a boltban.... És persze mindenkinek pötty, seb és szőrmentes. Az enyém meg.... :S
2011. jún. 17. 21:12
 17/19 anonim válasza:
Szerintem kikéne próbálnod a gyantát mert az kitépi 100%. Meg most nem is olyan drága max 500 Ft.De ha beválik akkor biztos megérte kipróbálnod.
2011. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jó régen írtad a problémád, de hátha olvasol..

Sikerült javítani az állapotodon? Mert én is ettől szenvedek.. :(

2014. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Jaj bakker én is :( Évek óta epilálom,de csak kb. 1-1,5 éve kezdett el ilyen lenni. Mi a búbánat van vele? :(
2015. szept. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!