Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van az orromon a bőr...

Tele van az orromon a bőr apró fekete pöttyökkel. Nem lehet őket kinyomni. Mit csináljak, hogy letűnjenek? 25/l

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el kozmetikushoz!
2010. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először arcradírral dörzsöld le, utána gőzöld és így talán ki tudod nyomkodni óvatosan.
2010. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

Voltam már kozmetikusnál, de nem sok haszna volt.

A tanácsokat megfogdom.

2010. jan. 21. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem fogod tudni őket eltüntetni. Én is 25 éves vagyok, lány, 13 éves korom óta tele van az orrom ezekkel a miteszerekkel (fekete pöttyök) évekig jártam kozmetikushoz, magamnak nyomkodtam, mindenféle csodaszert kipróbáltam, de semmi nem használt, és a kozmetikus is azt mondta, hogy mindig újra fog termelődni, és nem lehet eltüntetni véglegesen őket..:( Én már beletörődtem az évek alatt..
2010. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:-(
2010. jan. 21. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogynem lehet eltüntetni! Ezeket a kis fekete izéket ki kell húzni a hejükről és annyi. Lehet kapni erre külön tapaszokat, de ha rákensz olyan folyékony ragasztot, ami nem mérgező és lehúzod amikor megszáradt az is ugyanolyan jó. [link] látod a 2. képen egy ilyen tapasz van, amibe beleragadtak a kis "feketefejek" Elég undi, de hatásos ;)
2010. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22:02-es vagyok! Tapaszt is használok, és biztosan állíthatom, hogy nem tünteti el. Néhányból szed ki, de akkor sem a 100%-ot, csak néhányat. És pár nap múlva ugyanolyan, mivel mindig újratermelődik! Mondom, én már mindent kipróbáltam.
2010. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!