Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szívatta le a haját?...

Ki szívatta le a haját? Megbánta? Mit használsz rá?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én leszívattam de nem bántam meg, nem károsodott, egy centit sem kellett belőle vágni, feketéből lettem szőke és hoszzú hajam van. Mondjuk 40 ezrembe került mert profi termék és technika, na meg harmadszorra lett végleges színe, de megérte és imádom :)
2011. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 3szor
2011. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megbántam. Gyönyörű egészséges majdnem derékig érő festett fekete hajamból lett vállig érő, töredezett neonnarancssárgás barnás ****. Ez volt szeptemberben... és még mindig törik a hajam. :( De már nem festem, mert elegem van. Mondjuk mindenkinek máshogy reagál a haja...
2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nagyon megbántam de most már mindegy,mit használtok rá,hogy szép,egészséges legyen?
2011. jún. 1. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen pénz, pénz, pénz... Én is megbántam, nekem is tönkrement a hajam. Ajánlom neked ezt:

kallos glossy restructural crystal fluid [link]

nekem bevált és nagyon jó illata van! ;)

2011. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. jún. 1. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem a Serical Latte tejproteines pakolás volt az amit minden mosás után rátettem 30 percre, a fodrász is ezt használta nekem.
2011. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!