Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek akkor ha mindenhogy...

Mit tegyek akkor ha mindenhogy hülyén nézek ki?

Figyelt kérdés
17 vagyok és fiú, és hát hajjal kapcsolatos kérdésem lenne. Az létezik hogy valakinek sehogy se jó a haja és hülyén néz ki :D? Ha hosszú akkor szétáll mert hátul kb 75732187664 forgóm van és úgy nézek ki mint egy őrült tudós xD... Ha levágatom rövidre, akkor olyan gyorsan megnő, hogy gyakorlatilag hetente járhatnék fodrászhoz. Már zselével is próbálkoztam de az se nekem való, hülyén áll és ráadásul sokat kell vele szarakodni. Nem akarok semmi extrémet én csak olyan átlagosat mert ez így elég hülyén néz ki :P
2011. máj. 11. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

ez szerintem mindenkinek jól áll: alul és oldalt 1-1,5 centisre van nyírva, felül kicsit hosszabbra hagyva (2-3 cm), amit lehet borzolni :) [link] (nem muszáj bezselézned, az is jó, ha csak beletúrsz reggel).

ha ez sem ok, akkor marad az a megoldás, hogy beszerzel egy hajnyírógépet, amit 1-2 centire beállítasz és végigmész rajta. ha gyorsan nő, hamar megtanulod, és pár alkalom után 10 percnél nem tart tovább.

2011. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

viccesen:

bukósisak?

XD

2011. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Törődj bele.
2011. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb fazon: megnöveszted és összekötöd. Félévente vágatsz a végéből és nincs vele probléma. XD
2011. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nyírógépet és kérj meg valakit vagy vágd le te hete, ha kell. Szerintem a rövid haj sokkal jobb.
2011. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ranger-frizuval próbálkozz, általában mindenkinek jól áll és nálam nagyon bejövős!:)
2011. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha lesz sok pénzed akkor hajátültetéssel megoldható a problémád...
2011. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A pár mm-es haj nem állna f_szányosan? :D

Vagy az, hogy kissé összekócolod, azt kívánok?

2011. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
épp ez az összekócolásos zselézéses cucc nem áll jól, (ez se) mert hülyén nőtt a hajam, ráadásul hamar megnő. A pár mm-eres meg röhelyesen állna :D, ahogy a kopasz is.
2011. máj. 13. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék rá, hogy tényleg olyan tré-e a helyzet...
2011. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!