Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös haj barna szemöldökkel...

Vörös haj barna szemöldökkel hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem nem kell több bizonyíték,hogy nem néz ki hülyén,sőt :D

2011. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez a sok belinkelt kép pont arra volt bizonyíték, hogy hülyén néz ki. :-) Azért, mert sokaknak van így, még nem jelenti, hogy a vörös haj, barna szemöldök párosítás szép is... Bár a szépség relatív, de nekem egyáltalán nem tetszik így. Nem véletlen, hogy az embereknek mindenhol egyforma színü a testszőrzetük, így a hajuk és a szemöldükük színe is megegyezik, max a szemöldök egy halvány árnyalattal világosabb...
2011. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 25. 16:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem pl természetesen vörösesbarna a hajam és ha nem festeném a szemöldököm barnára, akkor kb nem lenne, mert eredetiben egészen szőkés és nagyon ritkának tűnik, mert csak 1-2 barnább szál van benne. Csak meg kell találni azt az árnyalatot, ami még passzol a hajszínhez, az enyémről pl meg nem mondja senki, hogy nem úgy nőtt...
2011. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A belinkelt csajok rettenetesen néznek ki, de nem a szemöldökük miatt...
2011. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Ha csinos lány vagy, akkor nem! Minden más esetben pedig fölösleges ezen aggódnod, mert más sem fog vele foglalkozni...
2011. júl. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Trolololololo válasza:
51%

Vicces, hogy a belinkelt lányok 1 kivételével festett piros hajjal is a vörös kategóriába esnek szerinted. Nem tudom ennek mi köze van a természetes vöröshöz, de ők tudják.


Amúgy ha van barátod, szerintem őt kérdezd meg!

Egyébként pedig, ha befested, sokkal komolyabb, egyesek szerint pedig szigorúbb lesz a tekinteted. Ne aggódj emiatt, mert ha egy kicsit lekopik a festék akkor pont jó lesz.

2011. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 29. 13:39
 9/14 anonim válasza:
Ne foglalkozz a sok süketeléssel. Igen, jól néz ki. Nyilván te egy barna szemöldökű lány vagy, aki azt fontolgatja, hogy vörösre festené a haját. Nem a szemöldök színe a lényeg, hanem inkább a formájára figyelj. Persze, hogy a dús, sötét szemöldök egy pl. rézvörös, vagy szőkésvörös hajhoz vicces. A harmóniára figyelj inkább. Ha alapvetően mediterrán típus vagy, inkább a sötétebb árnyalatokat részesítsd előnyben. Ha a világosabb árnyalatok tetszenek - és nem utolsósorban megy a bőröd színéhez - akkor a szemöldöködet szedd kissé vékonyabbra. Van egy halom oktató video a youtube-on,hogyan. Hajrá!
2011. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem is. Attól is függ a dolog, hogy mekkora árnyalati különbség van a haj és a szemöldök között, meg hogy milyen vastag az a szemöldök. Sötétebb barnához sötétebb vörös, világosabbhoz világosabb... Vagy talán nem is annyira vörös, inkább barnásvörös...
2011. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!