Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A töredezett hajvégeket szét...

A töredezett hajvégeket szét szabad huzni?

Figyelt kérdés
Le szabad huzni a töredezést? (ami igy ketté áll hajvég.)
2011. máj. 5. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább vágs el felette egy éles ollóval, mert csak továbbtöröd.
2011. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én nemszoktam :D

csak ha unatkozok..mert jobb nem lesz tőle azt le kell vágni a töredezett rész felett. :DD

2011. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkorjó:) tudom hogy le kell vágni de 2-3 havonta mindig megyek hajvég igazitásra..csak hát nekem így is törik nagyon,pedig nem vasalom, és néha ha unatkozom akkor szét huzogatom:).Am.köszi a válaszokat.:)
2011. máj. 5. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne húzd szét őket, az csak rosszat tesz. Feljebb is szétroncsolódik a hajszál. Inkább vegyél egy hajvágó ollót, és vágd le a törött hajszálakat. Ettől nem károsodik, sőt, inkább egészségesebb lesz. Néha én is le szoktam vágni, ha látok egy-két törött hajszálat. Így jobban karban van tartva a hajam. :)
2011. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet.Köszönöm.:)
2011. máj. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!