Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dolog az, ha egy férfi...

Milyen dolog az, ha egy férfi borotválja a farkát?

Figyelt kérdés

Én középiskolás korom óta rendszeresen totál leborotválom fürdéskor, és a hónaljamat is. A barátnőimtől is mindig elvártam, hogy szőrtelenek legyenek. A félreértések elkerülése végett nem vagyok homokos, nem is úszom rendszeresen, csak egyszerűen így érzem jól magam. A lányok szeretik, legalábbis sosem ért még panasz ilyen téren. Amúgy sem vagyok szőrös típus, a mellkasom, hátam a természet által csupasz. A bajszom-szakállam sem hagyom megnőni, a hajam is max. 1 centis. Amúgy sportos testalkatú vagyok, férfias a külsőm.


Nem nagyon szoktam közös zuhanyzókat használni, konditeremben is inkább feltöltözöm gyúrás után, aztán be a kocsiba, és otthon fürdök. Mennyire szólnának be, vagy mennyire lennék a nem kívánt figyelem tárgya, ha mégis ott zuhanyoznék valahol uszodában, vagy konditeremben?


2009. márc. 5. 20:46
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
62%
Jól teszed!Szerintem meg az a rossz ha valaki szőrös.Orálisnál is bár sokan viccelődnek vele de amióta a párom is borotválja azóta én csinálni is jobban szeretem.Vagy mikor be mész egy fürdőbe mert többször láttam már ilyet és kádon wc-n stb ott figyel a szörzet na az milyen vissza taszító??De szerencse már azért egyre elterjedtebb.
2009. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok teljesen hetero, és biztosíthatlak, hogy nem kell miatta aggódnod. Mivel indokolnám? Nos én már hosszú évek óta úszom és konditeremben is járok természetesen ott is szoktam zuhanyozni. Igaz én a fan szőrzetem csak fazon és olyan tarra szoktam igazítani ami még nem szúr,de a hónaljam mellem és lábán szőrtelenítem.

És éppen azért mert nekem így kényelmes és így érzem magam jól. De tovább mennék, a lábamról azért is szedem a szőrt mert ősztől késő tavaszig férfi nylon harisnyanadrágot is hordok, enyhébb időben térdnadrággal is. Szintén kényelmi, komfort,egészségügyi szempontból.

És persze konditerem és uszoda látogatásánál is. És soha nem kaptam még rosszindulatú megjegyzést és ajánlatot még a harisnya ellenére sem. Te hát nem foglalkozz ilyen aprósággal csak élj szívből és légy önmagad.

2009. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem senki nem szólna be. De ha így érzed jól magad, nem kell azzal törődnöd, ha esetleg valaki mégis.
2009. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
SZEXI!
2009. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Hm.. érdekes válaszok:D

Láttam hogy egy-két lány itt olyat ír, hogy "én is szőrtelent keresek, szabad vagy?" :DD

ehhehehh szóval, nekem is szőrtelen akkor mindegy is hogy kivagyok,ráhuppantok a slagomra?:D

Na mindegy, visszatérve a kérdésre ez nem bziság, de nem is higénia. Mert egy férfinak igenis kell a szőr:D Na és szerintem ha jó nagy a méret akkor a nőket sem fogja izgatni hogy pelyhes, szőrös vagy borotvált. Nem?:D

Na csöö

2011. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 El Niño válasza:
26%
én 15 vagyok és borotválom a farkam rendszeresen :) es le is vetkőzöm uszodában izmos alkat vagyok rendszeresen tornázok ! es konditerembe is mindig zuhanyozok és ugyan ugy minden pasinak le van borotválva ! :)
2013. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is borotválnám, ha utána nem viszketne!
2013. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!