Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dolog az, ha egy férfi...

Milyen dolog az, ha egy férfi borotválja a farkát?

Figyelt kérdés

Én középiskolás korom óta rendszeresen totál leborotválom fürdéskor, és a hónaljamat is. A barátnőimtől is mindig elvártam, hogy szőrtelenek legyenek. A félreértések elkerülése végett nem vagyok homokos, nem is úszom rendszeresen, csak egyszerűen így érzem jól magam. A lányok szeretik, legalábbis sosem ért még panasz ilyen téren. Amúgy sem vagyok szőrös típus, a mellkasom, hátam a természet által csupasz. A bajszom-szakállam sem hagyom megnőni, a hajam is max. 1 centis. Amúgy sportos testalkatú vagyok, férfias a külsőm.


Nem nagyon szoktam közös zuhanyzókat használni, konditeremben is inkább feltöltözöm gyúrás után, aztán be a kocsiba, és otthon fürdök. Mennyire szólnának be, vagy mennyire lennék a nem kívánt figyelem tárgya, ha mégis ott zuhanyoznék valahol uszodában, vagy konditeremben?


2009. márc. 5. 20:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Már persze hogy az lapa higiénához hozzá tartozik a pasiknál is a szőrtelenítés. Én is szőrtelen pasit keresek! Te nem vagy szabad? (18,lány)
2009. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%

Na, az alap higéniához nem tartozik hozzá a szőrtelenítés, ha zuhanyozásnál megmosod a szőrös bőrfelületet, akkor az is tiszta. Ennyi erővel a fejed sem higiénikus mert haj van rajta. Jesszus.

Én azt mondom, hogy ha pasi, akkor az legyen férfiasan szőrös. De ettől függetlenül nem nézi ki senki azt, akinek borotvált, ma már ez teljesen elfogadott, a vélemények megoszlanak, hogy kinek melyik tetszik, de ha te így érzed jól magad, akkor borotváld. Nem szólják meg.

2009. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én uszodába, gyógyfürdőbe szoktam járni néha - leginkább így a téli időszakban - , nem csak egybe. Semelyik helyen sem szóltak meg, vagy egyéb kellemetlen szituáció sem történt.

Szerintem nyugodtan zuhanyozz, nem fognak vele foglalkozni.


"A félreértések elkerülése végett nem vagyok homokos..."


Ez amúgy érdekes dolog, hogy "csupasz,szőrtelen ágyék= biztosan meleg" tézis mitől, miért alakult ki így!?

2009. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Végre egy igényes fiú!Csak így tovább!;)))
2009. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Ahogyan én észrevetettem, mostanában nagy divat a mindent leborotválás. Úgyhogy ezzel nem lógsz ki a sorból. Ha a véleményemet kérdezed, szerintem kifejezetten gusztustalan, ha egy férfinak (aki amúgy is csupasz) még fanszőrzete sincs. (Ez az én ízlésem, nem kell, hogy magadra vedd.)
2009. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi, de ízlésbeli vélemények se pro, se kontra nem érdekelnek. Nekem így jó, ezen nem fogok változtatni. A dolog megítélése érdekel, és a felvázolt helyzetekből adódóan a lányok véleménye, bár érdekes lehet, nem releváns.
2009. márc. 7. 14:57
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem azért keveredik a szőrtelenség a homoszexualitással, mert (full)csupaszon úgy néz ki az ember, mint egy kisfiú... éppen ezért akkor lenne túlzás, ha a karodat, lábadat is borotválnád.


Nem alaphigiénia! látszik, hogy vannak csajok, akik a divatmagazinok után mennek (és közben azt hiszik, hogy ez az ő magánvéleményük)


A kérdésre válaszolva: nem hinném, hogy a ...-t bámulnák a férfiak a zuhanyzóban. Ezen az elven: a mosdóba se menj ki, hátha valaki megbámul a piszoárnál. :DD

2009. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek aki azt írta hogy a szőrt szereti és lány:

Szeretitek szedegetni 10 másodpercenként a szátokból a szőrszálakat?Hát,váljék egészségetekre!

Higiéniai szempontból jobb ha borotválják.


Elég nevetséges,ha valaki mondjuk ez miatt nem jön össze veled.

2009. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
49%
szerintem nincs azzal semmi gond ha egy férfi borotválja a farkát. ez csak igényesség,semmi más. én is borotválom,meg a hónaljamat is mert én igy szeretem.
2009. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
49%
szerintem tök normális dolog ha egy férfi nem csak az arcán borotválkozik, hanem lejjebb is.én borotválom hetente(F)
2009. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!