Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dolog az, ha egy férfi...

Milyen dolog az, ha egy férfi borotválja a farkát?

Figyelt kérdés

Én középiskolás korom óta rendszeresen totál leborotválom fürdéskor, és a hónaljamat is. A barátnőimtől is mindig elvártam, hogy szőrtelenek legyenek. A félreértések elkerülése végett nem vagyok homokos, nem is úszom rendszeresen, csak egyszerűen így érzem jól magam. A lányok szeretik, legalábbis sosem ért még panasz ilyen téren. Amúgy sem vagyok szőrös típus, a mellkasom, hátam a természet által csupasz. A bajszom-szakállam sem hagyom megnőni, a hajam is max. 1 centis. Amúgy sportos testalkatú vagyok, férfias a külsőm.


Nem nagyon szoktam közös zuhanyzókat használni, konditeremben is inkább feltöltözöm gyúrás után, aztán be a kocsiba, és otthon fürdök. Mennyire szólnának be, vagy mennyire lennék a nem kívánt figyelem tárgya, ha mégis ott zuhanyoznék valahol uszodában, vagy konditeremben?


2009. márc. 5. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem túl csupasz vagy. Még a lábad meg a karod is borotválod?
2009. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

raksz fel magadról képet?

Különben a te saját dolgod h mit borotválsz meg mit nem, ha vkinek nem tetszik ne nézzen oda :)

2009. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ciki,inkább az igényesség jele,az én férjem is borotbálja.De azt nem tudom hogy általában a pasik körében hogy fest az ilyesmi.Szerintem csak az lenne kissé "langyos "hatású ha a lábad ,karod is borotválnád.
2009. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se szólnának meg
2009. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már teljesen normális dolog ha valaki borotválja.
2009. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
inkabb azokat szoljak meg, akik nem igy tesznem ma mar szerintem... ez az alaphigienia resze kellene, hogy legyen... le sem feküdnek masmilyen pasival, en is megadom neki azt a tiszteletet, hogy nem vagyok szörös... (felreertesek elkerülese vegett, nem arrol vans zo, hogy mindig full frissen kell lennie borotvalva, de tartsa rednben magat)
2009. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Előttem szóló ritka nagy hülyeséget mondott, az alaphigiéniával, ( köze nincs a szőrnek az alaphigiéniához) és hogy azzal adjuk meg a tiszteletet ez még nagyobb badarság. Ha a karodat lábadat is szőrteleníted, akkor szerintem valószínű, hogy kapsz majd beszólásokat, ha nem ,akkor biztos nem szólnak be, a konditermekben általában ilyesféle pasik fordulnak meg. Egyébiránt pedig kinek mi köze hozzá, ha így érzed jól magad, így csinálod.
2009. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Wááááuww, én ilyen pasit keresek:D

Mi a neved, korod, nem talizunk?:D

Am meg nyugodtan borotválkozz csak, ha neked ez így jó, akk más ne zavarjon. Mondtad, h a bnőidet nem zavarta, akk meg? Nehogy már pár szőrös csávónak akarj tetszeni a zuhanyzóknál...

17/L

2009. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Hát, izé, nem társkeresés miatt írtam, de azért hízelgő :) A rovatot simán eltévesztettem, és köszönöm a korrekciót. A karom, lábam nem borotválom, de azon sem fekete a szőr. A mellkasom sem, ott magától nem nő.


Nem akarok a pasiknak tetszeni, vagy valami, de nem szeretnék beszólásokat, vagy azonos neműektől ajánlatokat kapni is kellemetlen lenne ;)

2009. márc. 5. 22:39
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD


Szerintem ezért senki nem szólna be... nem ettől lesz valaki meleg. És nem is nagyon fognak ilyenekkel megtalálni. Általában azt észre lehet venni valakin, hogy hova húz... és nem csak ennyiből kell leszűrni.

Nem is értem a kérdést :D miért lenne ez baj? mások is borotválják magukat, amúgy meg senki nem fog téged annyira részletesen megnézni...

2009. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!