Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolis kérdés. Segítesz?

Szolis kérdés. Segítesz?

Figyelt kérdés
Teljesen szűz vagyok még szoli téren. Tudok barnulni is. Azt tudom, hogy ékszert le kell venni és a sminket is kell mosni. Önbarnítós krémet használtam már, mindig radíroztam előtte, hogy ne legyek foltos. Szoli előtt kell radírozni? Vagy szépen befog? És egy totál kezdőnek mennyi időre kell először befeküdni? És egy héten hányszor lenne elég? Nem olyan szeretnék lenni, mint azok a csajok, akik minden nap járnak, szóval ez a most jöttem haza a nyaralásból barnaság, csak egy egészséges barna színt szeretnék.
2011. ápr. 25. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy hány percre mész és milyen gyakran, az a bőrtípusodtól függ. Minden esetben fontos a fokozatosság. Az adott szoliban tud neked segíteni az ott dolgozó. Semmiképp ne radíroz d előtte a bőröd legalább egy nappal, és a gyantázást is kerüld közvetlen előtte, mert a bőröd mindkét esetben elveszti a természetes fényvédő képességét, ami egy részt leégéshez, másrészt bőrdaganat kialakulásához vezethet.
2011. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés akkor nem radírozok!Köszi a gyors választ! :))
2011. ápr. 25. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem se radirozz semmit. én most 20éves vagyok 17 éves korom óta járok. eleinte elégg heti egyszer egy kb 8 percre menni. aztán majd úgyis ráérzel
2011. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!