Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljak? Szolizok,...

Most mit csináljak? Szolizok, és elkezdtem hámlani a legláthatóbb helyeken, mell között, nyak, és kar, és marharonda. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd abba es maskor gyengebb gepbe menj kevesebb idore!


Vannak szolizas utani hidrstalo kremek!

Vagy siman egy jo hidrstalo most es az erintett teruletek bekenese!


Ha mar elkezdtel hamlani az mar nem jo... En altalaban voros eges eseten neutrogena es hasonlo kremekkel meg tudom allitani vagy meg van az eges elleni habspray is.


Maskor vegyel szolizas kozben edokremet, tudom tudom azoknak is van ara, de inkabb mint h megegj es kesobb borrakos legy... Meg persze a kevesebb tobb, mert most lejon a barnasag... :(


Jah es furdes utan ne dorzsold a torcsivel hanem itasd fel a borodon a vizet de akar hagyhatod is magatol megszaradni - ezt akkor ha meg nem veszesen hamlasz es ugy erzed mentheto meg valamennyi.

2011. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne menj szoliba... egyébként is a barna bőr már nem divat.Másrészt bőrrákot is okoz.Hogy ha teheted kerüld el a szolit.
2011. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!