Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajat (mell alá érő)...

Hosszú hajat (mell alá érő) fel lehet valahogy tűzni kis konty szerűségbe?

Figyelt kérdés
Nem ilyen konkrét konty, csak ilyen tavasziasan,lazán, remélem értitek... csak mert nekem a copfomat is lehúzza mindig a hajam, igazából régen voltam fodrásznál és már kb egy szintbe van az egész hajam, csak a tetején vannak rövidebbek meg ugye a(z oldal) frufrum.
2011. márc. 27. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy először simán lófarokba kötöm. Aztán a lelógó hajat rátekerem oda, ahol a gumi van, veszek egy másikat, és azzal újra összefogom. Ez így kicsit értelmetlen, de remélem azért érted, mire gondolok. Ezt amúgy lehet variálni, ha szorosabbat akarsz, akkor szorosan tekered fel a hajadat, ha lazábbat, akkor lazábban.
2011. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:D
2011. márc. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!