Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak, hajszárítási...

Hosszú hajúak, hajszárítási problémák?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem h nagyon dús,ráadásul vastag szálú,derékig érő hajam van,és szárítással vannak gondjaim...ha szárítóval szárítom elég sok idő,és nem akarom,h eltörje a szárító,így olyan bevált tippeket várok,hogyan száríthatnám meg könnyeben a hajam hajszárító nélkül,ki hogyan oldja meg ezt a problémát :)

Ha szoba levegőn vagyok,ott is kell vagy 4-5 óra mire megszárad..


2011. ápr. 21. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló a hajam. nekem 10 perc alatt megszárad szárítóval, de inkább este lefekvés elött mosom meg, egy törölközővel a párnámon alszom és így reggelre megszárad.
2011. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jó hajszárítót és hővédőt. Az se feltétlen egészséges, ha nem szárítod, nekem akkor előbb-utóbb bepállik a bőröm és viszket.

Egy legalább 1500, de inkább 2000 wattos hajszárítóval lehet is hajat szárítani, nem csak valami langyos szellőt fújdogál. Majdnem derékig érő hajam van, 10perc alatt bőven megszárad, amennyire kell. :D Sajnos olyan megoldás nincs, hogy gyorsabban száradjon szabadon, de ne használj hőt. XD

2011. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4-5 óra? Akkor még szerencsés vagy. Az enyém is atomvastag, ráadásul combközépig ér, úgyhogy nem egyszerű megszárítani. Ilyenkor általában magától szárad. Tegnap este mostam, és még most is vizes. XD Igaz éjjelre befontam. Télen szoktam hajszárítózni, vagy ha sietek. 2000 wattos ionos hajszárítóm van, hideg levegőt is tud fújni. Általában hideggel szoktam nagyjából megszárítani. Úgy csinálom, hogy a fejemen majdnem teljesen száraz legyen, a végét meg félig szárítom meg. De ez is elég sokáig tart. Ez van. Nyáron 40 fokban jobb, akkor fél nap alatt megszárad magától.
2011. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget :)


[link]


ilyen hajszárítóm van,tényleg nagyon jó,sztem nem töri el a ghajam,mint a normális hajszárítók,sose állítom a legmelegebbre,ráérek szárítani :D

még tovább szeretném növeszteni :)

am utolsó,van ám hajad,én is akkorára pályázok :)

am estére én is befonom,anélkül képtelen voltnék aludni...

és nekem is vizes szokott maradni,de ez van...mi akartuk h hosszú hajunk legyen :D

2011. ápr. 21. 20:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, mi akartuk. :) Még én is növesztem. 6 centivel akarok hosszabbat. :D

Nekem ilyen a hajszárítóm: [link]

Ez is nagyon bevált nálam.

2011. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen,hát muszáj megválogatni az embernek a hajszárítót,főleg ha még ilyen haja is van mellé :)

Am hány centisre akarod növeszteni ha megkérdezhetem :)

2011. ápr. 22. 10:07
 7/15 anonim ***** válasza:
126 centi a célom, az pont 50 hüvelyk. Utána valószínűleg megtartom pár hónapig a hosszát, aztán levágatom fenék alá érőre. Csak kíváncsi vagyok, milyen az, ha olyan hosszú. Akkor vizesen kb. térdig fog érni.
2011. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem már majdnem fenékig ér (volt már fenékig érő csak le kelett vágatnom belőle), vastagszálú, göndör és nagyon dús, de egy sima gagyi noname hajszárítóval 10 perc alatt szinte teljesen megszárad. első voltam
2011. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor sok sikert a további hajnövesztéshez,én is le akarom növeszteni térdemig,aztán pedig szinten tartom :)
2011. ápr. 22. 20:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Neked is sok sikert! :) Nekem már csak pár hónap, és 15 év után először mondhatom, hogy nem növesztem a hajam. :D

Ha tudsz angolul nézd meg ezt az oldalt: www.longhaircommunity.com

Gyakorlatilag mindenki fent van, aki extra hosszúra növeszti a haját. Én is mindent innen tanultam a hajápolásról és hajnövesztésről. Enélkül valószínűleg most kb. fenékig érne a hajam, szét lenne töredezve és el lenne vékonyodva. Magyar sajnos nem túl sok van, 8-10 emberrel találkoztam eddig.

2011. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!