Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet ezzel kezdeni?...

Mit lehet ezzel kezdeni? (hajvasalási problémák)

Figyelt kérdés
Már q***ra elegem(bocsánat:S)van.Ha kivasalom a hajam akkor szép,sima,fényes,dús meg minden de 5 perc múlva a hajvégeim elkezdenek vissza felfele göndörödni:/Nagyon idegesít,,mert nem tudom mit rontok el.Csak nagyon picit hullámos a hajam,szinte csak a vége göndörödik fel.Vannak olyan lányok akiknek göndör a haja,és tök egyenesre kivasalják,és úgy is marad nekik.A hajvasalómra majdnem 10.000-et költöttem(Rowenta Elit)azzal biztos nincs baj.Valamit tudnátok segíteni?Többször át kéne húzni rajta a vasalót?Mert csak 1x szoktam.Lehet ez is hiba.Mit csináljak?Nagyon fontos lenne hogy alkalom attán ne göndörödjön vissza a vége.Légyszíves segítsetek:(
2010. aug. 3. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a hajvassalóddal van a baj...

Én Belissimát használok, amit hajas laci ajánl, mindenki dicséri.

(hullámos a hajam, de teljesen kivasalja).

vagy kevés ideig húzod rajta végig... próbáld meg lassabban, ha muszáj, többször.

ha utána se javul, ne sz*rozz vele, vegyél egy újat! :S

2010. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a vasalóval van gond, sok oka lehet...ha a hajad épp a vállad alá ér, attól is vissza tud állni, mert amíg nem hűl ki a tincs, addig formálódik.az is lehet, hogy túl párás a levegő, vagy valamit fújsz a hajadra vasalás után...a vasaló mnősége egyébként nem az árától függ...nekem 6000 Ft-os vasalóm van.remington s2002-es, de gyönyörűen kivasalja a hajam, pedig majdnem teljesen göndör...
2010. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is hasonló problémám van, viszont az én hajam eleve elég göndör. De ha egyenesíteni akarom akkor beszárítom h viszonylag egyenes legyen, utána hajvasaló. Meg használok hővédő illetve egyenesítő krémet is rá. Mondjuk még soha nem vt 100%osan egyenesre kivasalva, de alig bírja és akkor ilyen félig hullámos-egyenes ocsámyányság lesz. :/

Am meg ha csak a vége kunkorodik az nem olyan vészes sztem.

2010. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak hülyén áll.Amugy vállig ér a hajam,igen:)Hővédőt én is használok.Jöhetnek még ötletek:)
2010. aug. 4. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval egyet értek:)

Tényleg a Remington hajvasalók a legjobbak:)

2010. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hajvasalót azt sajnos nem tudok venni,mert majdnem 10.000 ezer volt a mostani,és most nincs annyim hogy még egyszer vegyek eggyet,mert szerintem nem a hajvasalóval van a baj.Majd kísérletezgetek:)

2010. aug. 5. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudod a visszagöndörödés attól függ,hogy hány fokon vasalod ki!

Minél kevesebb annál rövidebb ideig tart!

Hővédőt meg hiába használsz ígyis-úgyis töredezni fog!

Én a hajszárítós egyenesítést ajánlom!

Ugyan azt a hatást éred el vele mint 1 hajvassal!

Csak gyakorolni kell!

2010. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!