Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem szép a fehér bőr?

Miért nem szép a fehér bőr?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim 14 évesek és szoliba járnak. Nos én nekem még fehérebb a bőröm az övükénél is, de nekem ezzel semmi bajom sincsen... De most ez tényleg csúnya? Mert én eddig azt hittem a hófehér bőr szép! :D
2011. ápr. 15. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Divathülység hogy most minden tininek hófehérnek kell lenni. Mert nem mindenkinek áll jól.
2011. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem természetes szőke hajam van, és a bőröm is fehér.. bár nem nagyon szeretem, mert minden kis pati meglátszik rajta, meg amúgy is karikásak a szemeim, és így korrektor nélkül olyan vagyok mint egy zombi. Meg egy csomó alapozónak a színe nem olyan, mint a bőröm, tehát például az essence nem is gyárt olyan színűt, viszont legalább a maybelline legvilágosabb jó :)

De szerintem a világosabb szebb, nyáron meg az aranybarna, bár igazából ha ápolt, akkor a ronda szoláriumbarnán kívül mindegyik szép *.*

2011. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a szoli elég ártalmas, anyajegyeid is több lesz tőle, meg egyébként a sok napozástól is.
2011. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igazából szeplős vagyok, de pattanásom kb három havonta egyszer van. A hajam barna, a szemem pedig zöld.
2011. ápr. 15. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!